bugün

gayet normal olan bir durum.
sözlükte dikkat çekme adına yazan troll mü dersiniz, ölünün, çaresizin, savunmasızın arkasından yazı yazan mı dersiniz..
bilgisizliğinden, gerizekalılığından, fikir yoksunluğundan ötürü yazan mı dersiniz..
burası sözlük. genel olarak genç kesim var burada. birçok embesili de içinde barındırıyor.
yalnızca egosunu tatmin etme uğruna bir kaç cümle kurup dikkatleri üzerine toplayabiliyor.
ama bu şaşkınlığın verdiği tepki sadece.
marjinallik yaratayım derken amı götü dağıtan bir çok organizma mevcut. bunu uluya ekşiye inciye mal etmek yanlış.
her sözlük için geçerli. kısaca bir kitleden bahsediyoruz.
farklı olayım derken, farklılığı uçlarda aramak çok yanlış.
bu yaptığınız taksim meydanına çıkıp yok mu beni sikeeen diye bağırmaktan farksız. bununla da dikkatleri üzerine toplar, etrafınıza şaşknlıklar içerisinde bırakabilirsiniz.
bu arkadaşların annelerine de selamlarımı iletiyorum.
ailelerine üzülüyorum gerçekten.
böyle de nesiller yetişiyor ne acı..
orospular olduğu sürece var olacak olan çocuklardır.
orospu çocuğu dediği için eleştirilen birilerine orospu çocuğu demek, bunlardan ne farkın var o halde sorusunu sormama neden olmakla beraber her ortamda bu tip insanlar olacaktır.
örnek için;
(bkz: inci sözlük ün bugün ölen defne joy a küfür etmesi)*
ayrıca yiğit özgür karikatürü için;
(bkz: onospu çocuknarı)
kayıtlı piç sayısı :
kayıtsız piç sayısı :
kayıtlı orusbu çocuuu sayısı:

formu doldurunuz lütfen!
nereden biliyon amınoolu aralarındamıydın?
3 ün 5 in lafı yapılmaz. *
kendilerinide sayarlarsa 6 yı bulacak belki yedi istatistik.
kızlara yazılanları seri gibidir bitmezler.
annelerini,eşlerini,bacılarını yolda bulan çocuklardır.
Burada da var. Özellikle Mezhep konularında insanların damarına basıyor, kendisini kanıtlamış ve ülkenin neredeyse tamamının sevdiği güzide dizilere "bok gibi, bunu izleyen gülen mal" şeklinde hakaret ederek kendince trollük yapıyor, herkese kabul görmüş ve saygı duyulan sanatçıları aşağılıyorlar.

Siz şimdi trollük yaptığınızı mı sanıyorsunuz orospu çocukları?
Saçı sarı olup ayna pozu veren ibnemsi tiplerdir.