Freudsal bir ifade. Düşünce hürlüğüne dibine kadar saygım var, Sözlüğün sahibi olsam hiçbir suretle kimseyi atmam düşüncesinden ötürü sözlükten ama şu kadınlarla ilgili onların aleyhine tespitlere hemen ana bacı duyarına başlayan dallamaları anında atarım sözlükten bak anında diyorum. Bu denli sığ, bu denli argüman üretmekten aciz beyinler gitsin kumda oynasın. Adam kadınlarla ilgili bir tez ortaya koyuyor. Sen? "Anana sorsana, anan erkek mi, kadın seni dokuz ay boyunca karnında taşıyor" Siktir git kusura bakma da. Bu kadar mı düşünebiliyorsun? Bu kadar mı sığsın? Karşıt bir tez üret ve tartış. Yok. O zaman git bu sözlükten. Yemin ediyorum bu konuda Erk sahibi olsam düşünce özgürlüğüne önem veren bir insan olarak bu anancıları sözlükten direk şutlarım. Bu sığ kafaların sözlüğe katabilecekleri hiçbir halt olamaz. Neyse konuya dönersek; belki bir açıdan doğru olabilecek ifadedir. Penis, bilinçaltında erki temsil eder. Lakin Kadın, doğası gereği hükmetmeyi değil hükmedilmeyi arzular. Bilinçüstünde kadın erki yani penisi ister belki ama sahip olsa çıkartıp atar hemen. Kadın, yönetmek değil yönetilmek ister. Gerçek budur.
ben de istiyorum ama ettiğim küfürlerin bi anlamı olsun diye istiyorum.