bugün

yapılması gereken olaydır. saflık korunmalı kırma nesil yetişmemeli.
Suyu çaydan kızı soydan alıcaksın demiş atalarımız.
Sevginin, aşkın, doğru beraberliklerin ırkı, dili, dini..vs.. yoktur.
Hayvan olamadığımız için, kırma olmamızın da hiç bir önemi yoktur.
insan olabilmenin en güzel yanı budur, aşk...
Bununla ilgili atasözü bile var:"atınla avratini memleketinden al" diye.

Atalarımız söylemiş ama ben de atalarim kadar fasistim.
Evet
italyan hatun aldım kendisi çok zengin. şuan bu entry'i şömine başında üzüm yiyerek giriyorum. Uşağı da ferrarimi yıkattırmaya yolladım. Aşçı ise bugün menüde alvora recoba salatası, sıcak menüde ise buffon çorbası, pirlo salatası var dedi. Son olarak kalori önemli.
Kur'an-ı Kerim'de açıkça detaylandırılmış ve Ayetlerin içerisinde cevabı verilmiş mevzu.
Museviler kendi kitaplarında da detaylandırılıp açıklandığı şekilde hareket ederler.

Soy - sop karıştığında çeşitli sorunlar ortaya çıkmaktadır ki; Altından kalkmak mümkün değildir.

Şimdi bizim hoca efendinin oğlu Mahmut, Kur'an-ı Kerim'i her daim arapça'dan okuduğu için konuyu kendi içerisinde çözümleyememiş gözü - gönlü daima çingenelere kaçar olmuştur.
Lan olm bari bi kere Elmalılı hocadan şeettirseydin. Neyse,
Şimdi bu Mahmut gözlerini Asyalı Lady boylara da dikmiştir. Yapılan baskın sonrasında zulasındaki USBlerde bile Asyalı travesti, zenci travesti, her bir taraftan bilumum zenci fotoları cukkaladığı görülmüştür.
Bize demesi o ki: Bi tek bunlarla ve Nadide Sultan, Asuman Krause ile dadming olabiliyorum.

istediğiniz kadar bu adamlara sıkın, Tanrı kırbacını vursun, çükleri nereye çekerse oraya gidecekler; Kendilerinden geriye zenci, çingene kırması bebeler bırakacaklardır.

Yüce gönüllü ve aklı selim kızlarımız bu konuda daha sağlıklı kararlar vermekte, elin italyan'ının çüküne kapılmamaktadırlar.