bugün

gündemden bihaber liselilerin her gün cayir cayir itiraf basligina entry kastigi sözlüktür.

ayni zamanda bir boka derman olmayacak olan sözlüktür.

zaten burasi 2 sene önce bozmaya baslamisti. artik sadece ergenlerin eglence mekani oldu.

bunun sebebide ortama damsiz girilebilmesi. yani patir kütür yazar alimi.

onlar için ne savci kiraz, ne baskanlik sistemi, ne de spora karisan siddetin bir önemi vardir.

siz itiraf kasin gencler. gelecegimiz maalesef ki size emanet.
uludag sozluktur.

yani yazar gercekten hakli. yok ozel mesaj isteyen yazarlar, yok geceye bir soz birakin, yok itiraflar falan.

hayir yazdiklarinizi kimse de okumuyor.

surada her gun en azindan 5-6 tane bilgi entrisi giriyorum sinema tv hakkinda bir tane bu nedir ya da ne degildir diyen yok.

ama gidip bilmemne yapan kiz basligina entri girmek icin yarisiyor millet.
Entry girerek mi kurtarıcaz ülkeyi diye düşünen yazarlara sahip sözlüktür. (bkz: uludağ sözlük)
tabiki kalitenin yerlere inmesi taraftari degilim ancak bu ulkeyi surda yazilan entryler kurtarmayacagi gibi belkide yogun gundemden uzaklasmak bir nebze kafa dagitmak icin sozluge giren yazarlarimiza karismak bize dusmeyecektir. ha tabi dogru 2 sene onceki sozluk okuduklarim kadariyla simdikinden cok daha iyiydi yinede.
çok doğru çıkarımdır.

sözlükte ota boka yaramayan bir ton başlık var, vay itiraflar vay bilmem neler.

liseliler doluşmuş kendini tatmin ediyor adam gibi başlık, adam gibi iki konu konuşulmuyor.

ve ben bundan dolayı sözlükten soğudum artık nadiren giriyorum.
soldaki gündem butonuna tıklanınca, gündemle gerçekten alakalı başlığın 6. sırada olmasının normal olduğu sözlüktür.
vurdumduymaz yeni neslin eseridir.

seks, itiraflar, tayt vs. vs.

tiskiniyorum sizden.
Bitmedi itiraflari amk bitmedi.
dürüst sözlüktür.