bugün

burnu iyi koku alıyordur.
kendine zamanı ayırabilen insandır.
2 haftadır su görmedim lanet olsun ama kokmuyorum ya la.
pisliğin tekidir. ulan her gün duş mu alınır? deri altına giren suyun haddi hesabı kalmaz, sonra o deriden hayır bekle. kırış kırış.
her duşta gusul alan insandır.
sporcuysa eğer normal karşılanan hede.
mis kokan insandir, saclari piril pirildir.
temiz, titiz, belki de düzen sahibi insandır bunlar. ileride muhtemel çocuklarına da aşılar bu davranışları.
çoluğuna çocuğuna helal lokma yedirmek için çabalayan baba dır. kimi zaman bir inşaat işçisi, kimi zaman torna ustası. kimi zaman bir madenci.

(bkz: hayatta kalma kuralları)

edit: 21.11.2013. spoiler.

--spoiler--
kimilerine göre hayatın anlamı kimilerine göre boş kavramdır ekmek parası...
örnek vermek gerekirse bir simitçinin,bir bulaşıkçının,bir işçinin kısacası bir emekçinin hayatının anlamıdır...
doğduğu gibi hazıra konanların,kaçakçıların,medya patronlarınınsa günün 1 dakikasında bile düşünmedikleri kavramdır...
onların günde 1 dakika düşünmediği bu kavramıysa emekçiler günde en az 1000 dakika düşünür...
evet,işte adalet budur efendim...
--spoiler--

--spoiler--
kapı kapı ürün pazarlıyorsan, tabanların şişer.

inşaatta işçiysen, ellerin nasır tutar.

emmeli gömmeli çalışıyorsan, oran buran pörsür.

takım elbise giyip çalışıyorsan, çorapların bacağını sıkar.

elektrik teknisyeniysen, çarpılırsın.

sinema sanatçısıysan, yüzün eskir.

dolmuş şoförüysen, arkadan vermeyenleri kollarsın; şaşı olursun.
--spoiler--
gençtir. osbirden sonra gusül abdesti aldığı için mecbur banyo
yapmak zorundadır. yada tamirci veya yaptığı iş banyonu gerektiren sektördür.
on beş dakikalık bir duş ile bütün günü daha ferah geçireceğinin farkında olan insandır.
nerd değidir kesinlikle.
temiz olma istiyen ama olamıyan ve bu işi bi takıntı haline getiren insan türüdür. insanın düzenli duş alması gereken zaman haftada 3 kere 1 keresi uzunca bir banyo olmak şartı ile...
yaşaktır. ulan birgünde git toprakta debelen. su bedava mı? hem çok yıkanmak ayakta mantar götte basur yapar. az cenabet gez, hayat daha güzel kızlar daha çekici, inek memeleri daha bir lezzetli gelecek.
buyrun benim diyebileceğim bir konudur.
zaten kuru olmayan bi cildi var ise, çok değil bi yıla yağlı yağlı 8 saate bir yıkamak zorunda olan bi insan haline dönücektir.ortaokulda girdim bu yola.siz siz olun denemeyin.
saçları olan insandır.
günün bütün tozunu, kirini, isini, sigara dumanını saçında biriktirdiği için ve saçının mis kokusu, günün sonunda sokak kokusuna dönüştüğü için bu eylemi gerçekleştiren insandır.

çıkarım yaptım, güzel oldu.
cenabet gezmekten korkar, ama genede 31 den geri duramaz.
temizliği seven insandır.
kendine bakan insandır. ayrıca ağzı kokmaz. elinde sigara kokusu olmaz. ayağı kokmaz.yani kişisel hijyeni tam insandır.
temiz olmaktan mutluluk duyan insandır ama genelde kışın sekteye uğrar.
bence ergendir azıyordur gusul için hergün sabah gusül abdesti alıyordur.
guzel kokan temiz temiz gezen bakimli insandir.
masturbasyon yapmaktan öte temizliğin vermiş olduğu zevki seven insandır.
müsrifdir. kurakligin kapıda olduğu su yaz günlerinde suyu boşa harcamaktadir. haftada 1 kere dus alin yeter.
Deodorant kullanmayan aksine pis ve israfkar insandır.