bugün

ibretlik gezi parkı haberi biraz fazla şişirilmiş gibi geldi haber.

http://www.mebpersoneli.c...ler-geliyordu-h91888.html
para veriyorlardı kısmıyla tamamen çuvallayan haber.
gezi parkıyla alakalı bir hikaye ya da kompozisyon yazın diyen lise öğretmeninin; hayal gücü über gelişmiş, 18 yaşındaki aptal öğrencisinin, salak saçma beyanı.

bir yerlerde gezi parkı direnişinin kötü olduğunu gösterecekler ya, ailelere psikolojik baskı yapıyorlar "yollarsanız çocuklarınızı, sikip gönderirler heee sakın yollamayın, cız cız" demeye getiriyorlar.
pardonda vali mutlu değil miydi ailelere seslenip, piyanist şantör edasıyla; "çocuklarınızı pistten çekin" diyen.
namus, mahrem, türban vb. duygularıyla insanları kullanmayın artık, n'olursunuz ya..
inanın okurken bile güldüm ama katıla katıla değil. anıra anıra.. insanlıktan nasibini almayanlara ancak böyle gülünür iyi bilin.
birinin çadırına erkekler gider, birini tesettürlü diye tacizederler. e hepsi mi sapıktı ulan bu parktakilerin? ve biz hepimiz mi maldık, anlayamadık bu tecavüzcü pislikleri?
yalan habercilikte son nokta. eğer öyle değilse nerde ulan benim param ?
akıllara durgunluk veren ibretlik olaydır.

benimde şöyle bir haberim var eğer yerseniz;

"uludağ sözlük'te desolator55 nickli yazar olan kişiye başbakan recep tayyip erdoğan genelkurmay başkanlığı'nı teklif etti. erdoğan yaptığı açıklamada : "'zaten ordu kendi kendini yönetebilecek seviyede. sen gel genelkurmay başkanı ol, buradaki işlere' bak dedim. kendisi inşallah olumlu yanıt verir" dedi. desolator55 lakaplı yazarsa bu isteğe hemen cevap verdi : "seve seve genelkurmay başkanı olurum." yeni genelkurmay başkanının göreve geliş töreni yarın ankara çapında büyük kutlamalarla yapılacak."

evet, işte bu benim yaptığım haber ne kadar doğruysa. bu ne idüğü belirsiz sitenin yaptığı haberde o kadar doğrudur.
gezi parkı eylemcilerini boklamanın verdiği dayanılmaz hafiflik.

(bkz: göt yalamanın ülkemizdeki yeri ve önemi)
Iftirada, yalanda sinir yok.. sizin ben o zihniyetinizi sikeyim kodumun iftiraci orospu cocuklari.
delinin kuyuya atıp da 40 akıllının çıkaramadığı taşı anımsatan bir iftira.

biz hala, türbanlıya saldırdığı iddia edilen o üstü çıplak erkeklerin görüntülerini bekliyoruz.
abi çadırlardan bir kent yapmıştık hatta. bizim çadırın önüne bıyıklı abiler geliyor; ''vizite kaça'' diyordu. biz de anlamayıp gülüyorduk.

mesela yan çadırda ayfer abla vardı, 3 kişilik çadıra 8 erkek soktuğunu gördüm, işinin hakkını veriyordu. karşı çadırda da zaten atom bombası yapan abiler vardı. evet onlar da liseliydi, çünkü biz küçüktük evet.

diğer çadır da bar olarak kullanılıyordu, sınırsız bira ve yiyecek alıyorduk ordan.

eylemler bitip, gece çadıra döndüğümüzde de, ekrem abinin muhasebe çadırından günlük yevmiyelerimizi alıyorduk.

ah ne güzel günlerdi.
Kasımpaşa'dan sonrasını okumadığım haber.
(bkz: yav he he).

ancak göt kılları inanır bu habere.
not ve açıklama: bir zumre (onlar kendilerini bilir) hedef alınmamıştır, direk kıldan bahsedilmiştir üstüne alınanlar kendisi bilir ötesini.
(bkz: çadırımın üstüne şıp dedi damladı)
(bkz: bsgçk)
(bkz: bi siktir git) denen haberdir hatta haber değil karikatürdür buna ancak göt kılları inanır.
gezi parkına katılmayarak çok şey kaçırdığımı anladığım haber.
http://www.mebpersoneli.c...ler-geliyordu-h91888.html
her gece çadırda erkeklerle ne yapıyorlardı acaba dediğimiz ve gezicilerin çıkartmadan kaç posta yediklerini merak ettiğimiz haber.
- sen hangi çadırın kızısın?
(bkz: kara çadırın kızı)

(bkz: her gün peşime bıyıklı takılıyor)
(bkz: kamera nerde kardeş el sallayalım)
(bkz: subhanallah kardeşim ibretlik paylaşım)
hayatımda okuduğum en kolpa haber.

ama daha güzel bir şeyler uydurulabilirdi, popodan atma becerileri ancak bu kadarmış.

hangi salak buna inanır kadirden başka? ne aptal herifler var şu dünyada.
gulunur ama agizla degil.
yalanının amına koyayım haberi. hani öyle böyle değil...
(bkz: dincilerin iftiracı olması)
(bkz: yok artık ebesinin amı)
Hahahaha lan ananı sikeyim! yalan bu kadar olur be!
tarihi haberin can alıcı kısmını kaçırmışım: ""şimdi akıllandım, artık gitmiyorum.""