bugün

bu ülkeye yine Atamızı Atatürk'ü düşman ettiren birileri varsa oda hiçbişeyden haberi olmayan sadece farklı olma çabası içindeki kendilerini (bkz: kemalist) olarak adlandıran moronlardır.
türk bayrağının altında 5 vakit ezan sesi duyuyorlar ya işte hep o yüzdendir bu çabalar.
günümüz türkiye'sinde sürüp gitmekte olan çabadır.

bir akp'li bireyin bok atarken kullanacağı söz: o ateistti yiaaaa
bir mhp'li bireyin bok atarken kullanacağı söz: o ateistti yiaaaa, hem bağdat'ı alamadı ki atatürk, napim öyle lideri
bir bdp'li bireyin bok atarken kullanacağı söz: o faşistti yiaaaa, kürt düşmanıydı o.

bu ve bunun gibi çabalar. efendim bakınız, bu selanik'li, mavi gözlü, kısa boylu adam herkes ayakta uyurken, osmanlı pes etmişken, üstüne üstlük osmanlı'nın istanbul yönetimi tarafından başına ödül konmuşken, yılmadı, ülkeyi örgütledi. bu adamın bu memleketi düşman işgalinden kurtardığını, bu ülke için güzel şeyler yaptığını kabul edin. hiçbir insan, hiçbir lider kusursuz değildir. bu adamın bu ülke için güzel şeyler yaptığını, ülkemizi, kadınlarımızı, kızlarımızı emperyalizmin, düşman askerlerinin kucağından kurtardığını kabul ediniz, hazmediniz. atatürk'ün yanlış seçimleri olmadı mı, yanlış politikaları olmadı mı ? o zaman zatıaliniz poponuzu sandalyeden kaldırıp bu yanlışları düzeltmek için çalışınız.

aklım almıyor efendim, nasıl olur da ülkeyi kürt-türk, alevi-sünni diye bölmeye çalışan, memleketi sömüren insanlar vatansever ilan edilir de, 72 milleti kardeş yapıp memleketi demir ağlarla ören bir adam halk düşmanı ilan edilebilir beynim almıyor.

ateistliğine gelince;
bugün japonya'da ilk camiyi yaptıran bu mavi gözlü, kısa boylu, yağız adamdır.

faşist olduğu söylemine gelince;
kürt sorununa, onlar bizim kardeşimizdir diye yaklaşmış bir insandan bahsediyoruz.

bdp'lilerin yaklaşımına gelince;
bana kalırsa mhp'den bir farkı yoktur. savaş meraklısı, en ufak olayda kürt halkının zaafını kullanan, sosyalist bir parti olduğunu iddia edip her fırsatta kürt faşizmi yapan bu insanlar nasıl olyor da atatürk'e faşist yakıştırması yapabiliyorlar akıl alır gibi değil...