bugün

yasadigi kafadan isterim.
Justin bize bir "hi" bile demiyor diyen kezbanın önde gidenidir. Adam haklı size hi desinde başına iş mi alsın. ( adam diyosam lafın gelişidir. Aldırmayın)
Bir tane arkadaşım var. Bütün erkekler ona bakıyo yavşıyo zannediyo kız valla bıktım kendini beğenmişliğinden.
Cidden var öyle tipler evlerden ırak bana baktı bana laf attı kesin hakkımda konusuyo (bkz: iki dakika normal ol).
Burnu havalarda olur. Kaf dağlarını aşmıştır. Lakin öyle bir gün gelir ki, kendini sorgular. Ben güzel miyim diye.
erkeği itham eden tavırlarıyla rahatsız eder , taciz fantazisine sahip olması ihtimaldir. tez zamanda evlendirilmelidir diyeceğim ,evlendikten sonrada aynı kezbanlıklara devam edecektir.

en iyisi böylelerinin farkına varıldığında takmamaktır.

tanım: ilgi orospuluğuna yeni bir boyut getirmiş kezodur.
peşinde koştuğu erkeklerin niyetini öğrendikten sonra gerçeklerin farkına varacak olan kezbandır biraz zaman geçince anlar ne demek istediğimi vesselam.
aynı zamanda egoist biridir. kendini vazgeçilmez sanar, onla konuşan herkesin onu güzel bulduğunu düşünür, buna dayanarak erkeklere yavşamaya başlar karşılığını alamadığında ise rezil bir duruma düşer.

not: bir arkadaşım var aynı böyle,* düşman başına.
e: erkek
hepksk: her erkeğin peşinden koştuğunu sanan kezo

e: meraba bi saniye bakar mısın?
hepksk: kır düğünü isterim .s
Oda kendi çapında prensescilik oynuyor,
yazık bırakın öyle sansın.