bugün

atatürk’ün mezardan kalksa yüzüne tüküreceği yazardır, yobazdır. böyle bir şahsiyeti prim uğruna her cümlesinin içine sokmuş, istediğini alamadıkça tekrar tekrar sokmuştur. atatürk’ün hayatını sorsanız 3. cümleden sonra teklemeye başlar ama internet ortamlarında ondan kemalisti yoktur. atatürk bu tarz kişilerin hayatında sosyal medyada kullanmalık bir prim malzemesidir sadece. sabahtan beri yazılan entrylere baktığınızda bu arkadaşlardan birkaç tanesini doğal ortamlarında görüntüleyebilirsiniz.
Ya ulan nar sözlükçü.

Bana laf sokmak için Atatürk'ü niye buna alet ediyorsun? Ulan siz benim Yılmaz özdil yazısı paylaşmamla ekipçe dalga geçip nar sözlük denilen bokumsu yerde her gün Yılmaz özdil yazısı paylaşmıyor musunuz?

Olm sizi afişe ettim diye bir şey söyleyecekseniz mertçe söyleyin. iftira falan sizin hayat tarzınız anladım da Atatürk'ü niye karıştırıyorsunuz?

Ayrıca kaç gündür tonca reklam yaptınız neden artık defolup gitmiyorsunuz o bok yere?
(bkz: amcı tayfa)

+ atatürk efsane kızım ya..

(meali): efsane basarım ki sana ben..
diğer bir sözlükte yazdığım için beni buradan gönderebilecek ne şerefte ne yetkide olanlar gölge etmesin. sen kim köpeksin beni ifşa edeceksin diye sorarlar adama. charlotte böyle emir verdi de kurgu kurdum demiyor da gelip başlığa sıçıyor. işine bak iftiracı herif. Arkadaşlarıma attığınız iftiralar size geri dönecektir elbet.
Bunu gerçekten kasti olarak yapan ve prim isteyen yazarlar var.

Benim atatürkçülüğümü bilen bilir. Bayramla ilgili tek entry girdim ve kenara çekildim.

Sabahtan beri hala oy kasma derdinde olanlar var. 15. Atatürk fotosunu paylaşan var. Eksiliyorum o arkadaşları. Haberleri olsun.
'Ata' nız olduğunu bir gün seve seve anlayacaksınız o insanın! Eğer ki atam değil diyorsan terörist kılıklı adam, yargılanacaksın eninde sonunda! Ama anlayacaksın!
Ne bugün ne de o gün sen gibi arap sevicisi ya da terörist kılıklı insana gerek duymadı bu türk vatanı.. şimdi neyi savunuyorsan yallah o topraklara git.