bugün

muhtemelen fahişedir. yoksa hepsine yetişmesi namümkündür.
niye arkasındasın be kadın?

çık ordan çık çık çık hah öne gel biraz dur şurda yanında evet.

eşitlik değil mi? garip geldi haspam hah!
(bkz: Annem)
Bugün bok batağına bulaşmamış boş beleş bir insan değilsem bunun tek sebebi annemdir.
(bkz: - oy verilecek en son başlıklar)
retaining wall olan kadındır.
Sümsük, pasif edilgen, karaktersiz kadındır. Kendini erkeğin yaşam koçu gibi algılar ve sonunda hem adamı hem kendini kaybeder hımbıl.
an itibariyle erkeğine dayamaktadır.
(bkz: aliye rona)
konum olarak arkasında ise aslında kadın olmayandır.
kadınlar olarak düzeltilmelidir. hepsinin annesi veya karısı, sevgilisi farklıdır.
(bkz: nerde o kadın gören varsa söylesin)
başarılı olan erkeğin arkasındaki kadındır.
ben başarılı erkeğin arkasındaki kadın olsam arkasından iki kulak falan yaparım, rahat durmam.
kadın erkeği rezil de yapar vezir de, sözünün bana kalırsa karşılığıdır.
dırdır yapmayan kadın. erkeğin güne pozitif başlamasını sağlar. bu herşeyin yolunda gideceğini gösterir.
dogru tespıttır. tabı bu evlı erkekler ıcın gecerlıdır. tespıtın dogruluguna ınanmayan malum yazarlara evlılık sıddetle tavsıye edılmektedır. 3 adımda basarıyı yakalayanlardanım (bkz: gıttım gordum evlendım).
arkanızdaysa strapon takıp takmadığına bakınız aman diyiim...
o lafın doğrusu aslında şudur.

"her duran trafiğin önünde bir kadın vardır"
zallın arkasındaki kadındır. söyle zall arkanda kim var?
Şirket o yıl personel gezisini Tayland'daki bir timsah çiftliğine yapmıştı. Kahvaltıdan sonra uçuk, kaçık patron ilginç bir teklifle karşılarına çıktı; Her kim ki timsahların yetiştirildiği gölete atlayıp, sahile sağ, salim çıkarsa 5.000.000 $' ın sahibi olacak, yok eğer timsahlara yem olursa, geziye kiminle katılmışsa o kişi 2.000.000 $ teselli mükafatı alacaktı.

Uzun süre kimse cesaret edip atlayamadı, ta ki bir adam atlayana kadar. En önde o, arkasında timsahlar delice bir yarış başladı. Adam hayatına oynamıştı. Nihayet adam kılpayı sıyrılarak sudan çıkmayı başardı. Bir süre tıkanan nefesinin düzelmesini bekledikten sonra, gırtlağını yırtarcasına bağırdı;

- Ulan hangi şerefsiz beni suya itti?!!!

- Karısı.

bu cümlenin çıkış hikayesi budur.
Bizler başarılı erkeklerin arkasındaki ezik kadınlar olmak istemiyoruz. Bizler başarılı olmak istiyoruz. Gölgede kalmadan, arkada sığınmadan, kendini ifade edebilen...

Bu sözden nefret ettiğim kadar nefret ettiğim çok az şey vardır.