bugün

çocukken uyuz olduğum çocuktur. genellikle şişko olur bu velet ve bakkala bir cips parasıyla gidip 10 tane cips yiyerek döner.
sonrada tüm hayatı tuvallette geçer.
(bkz: ballı)
küçükken sinir olduğum çocuk tipidir.

(bkz: bi kovanda bide sende bu kadar bal)
yakında yüzü sivilceden geçilmeyecek çocuktur.
ailesini abur cubur yükünden kurtaran, yanakları sıkılası, diğer yandan yediği 10 paketten sonra obezite olma ihtimali üzerinde durulması gereken çocuktur.
(bkz: ben). en sevindirik * olunan anlardan biridir. daha da güzeli, her panda stix çubuğunda "bedava" çıkmasıdır. hele, 5-6 kere bedava çıkınca üst üste; mahallenin çocukları, haince planlar kurar sizin için.
söz konusu çocuğu sevindirecek ve kendini önemli saydıracak durumdur. ayrıca bir ara bendim bu ve bakkalın küfür içerikli bakışlarına maruz kalmıştım bolca. tabi sonra bir şey çıkmadı içlerinden. hayatım boyunca sahip olacağım tüm bedava cips hakkımı o dönem bitirmiştim sanırım.
cenabet gezmeyen çocuktur
cipsin ambalajını bakkalda mıncıklayan çocuktur. zira o mıncıklama olmasaydı biz ne taso bulurduk ne de bedava.
günümüzde nesli tükenmiş çocuktur.
(bkz: 1 50 boyunda çirkin şişko ve kel olmak)
(bkz: boş yok cipsten boş paketi bulmak)
Piyango oynarken, iddaa kuponu hazırlarken yanımızda bulundurabileceğimiz çocuktur.
beni arıyorsanız ben burdayım. yöntemi vardı o seçerek alırdım. bakkalla aram iyiydi. şöyle diyeyim: pokemon tasolarında ash, misty ve brock tasoları bende mevcuttu. *
şayet bizde cıkmıyorsa gıcık oldugumuz çocuktur.
genelde bakkala gidildiğinde cips alınacaksa bu çocuğa seçtirilir paket.
güncel Önemli Başlıklar