bugün

hepsi grubunun tek gayesi yaptığı sanatsal değeri olmayan müziklerle çoluk çocuğa hitap etmek ve eğlendirmektir.

grup yorum dediğimiz terörist oluşum ise dhkahpece'nin müzisyen kanadı olup şarkılarında dağa çıkmayı, mitralyözle vurmayı öğütler.
Birini masum çocuklar dinler, ötekisini ouroboros çocukları.

Ülkemizde o kadar çok ouroboros çocuğu var ki artık, terörist yüzlerine asalak-ahmak, hiçbir şeyden habersiz, bakan kör cahil kitlelere sempatik gözükmek için solcu maskesi takıyorlar ya da Ulu Önder Atatürk'ümüzün ismini Atatürkçülükle alakaları yokken Atatürkçü olduklarını iddia edip istismar ediyorlar.

Örümcek Ağı gibi CHP'yi de bu düşünce yapısına sahip insanlar sardı.

En çok buna üzülüyorum.

(bkz: dhkp c ve grup yorum aynı şeydir/#43243813)

görsel
grup yorum terör sempatizanlığını sosyalizm ve solculuk adı altında yapan, açık açık terör sevdiğini söyleyemeyen korkakların içerisinde bulunduğu bir gruptur. nasıl dava adamlığı ise bu ben anlayamadım.
grup yorumun bir çizgisi falan yoktur.

grup yorum türkiye cumhuriyetine ne kadar düşman varsa, ne kadar dhkp-c teröristi varsa onların arkasında duran ve onlar adına şarkılar yazan bir güruh.

peki bu aynı grup yorum, konserinde "yaşasın tam bağımsız türkiye" pankartı açıyor kendince vatansever geçinecek.

hadi babacım başka kapıya. anca türk solunu yersiniz.