bugün

sadece denyolara uyarı mesajı atan yaratılmamış olan canlıdır.
ne içiyor merak edilendir. 2 yılı geçti buradayız ilk defa birini engelledim. ne dediği de belli değil ki. nick altı istiyorsa söylesin gireyim yeter ki mesaj atmasın. engelleyin kurtulun. donuz butonu gelse komple engelleyeceğim. evet.
(bkz: mutant)
öforik, hipomanik, erotik...
Bana da mesaj atmistir.

O kadar bozuldum ki entrymi sildim onun yuzunden.
mesajlarıma baktığım da cidden de '' zeka fışkırtıyorsun vallahi bravo kafanı kullan'' mesajını gördüğüm yazardır kendisi.
sürekli mesaj yoluyla rahatsız eden yazardır. bu aralar fena musallat oldu. gidip gelip mesaj atıyor.
Vay amk aynısını bana da attı lan. Sazan avı yapmış meğer. Bu adam yemin ederim hepimizden zeki.
nickiyle müsemma olmayan yazardır.

edit : olm yemin ediyorum eskiden trollüğün bile bi kalitesi vardı. böyle amk yaratıkları yüzünden trollük ele ayağa düştü. aklınca troll.
bana niye mesaj atmadı lan kendimi eksik hissettim.
Az önce suratına zeka fışkırttığım ne olduğu belli olmayımsı bir şey.
bir dönem adını duyurmuş ama daha sonra kaybolmuş ünlü kafasında olan yazar. özelden saçmalamak dışında bir işe yaradığı yok. neyse okulu açılır bir iki haftaya kalmaz.
gerekli gereksiz mesaj atan yazar.

Banada atti iplemedim.
bu başlıkla muhattap olurken mesajını aldığım zeki. bitmediniz amk.
Gerçekten zeki olan bir insan, ortalıkta ben zekiyim bana saygı duyacaksınız diye gezinmez, kendi zeka seviyesini yaptığı hareketler ile belli edecektir zaten, bu arkadaş çok güzel belli ediyor zeka seviyesini.
zekam toplumun hizmetindedir rahat olun diyen yazardır.
bana daha bulaşmadıysa gerÇekten zeki.
hemen arkadan vurulması gerek.
modlar tarafından ezilmiştir. evet.
zekasını fışkırtamadan silik olan yaratıktır.
orantisiz zekanın ruhudur.
yaratıktır adı üstünde.
eğer bu görüşü doğru olsaydı bunu yazmayacak olan yazardır.
(bkz: başlık nick uyumu)
15 yaşında anadolu çomarı olması kuvvetle muhtemel homo sapiensdir.