bugün

bu kadar demokrat bir cümleye ne denir?
piç, piçtir...

ermenisi, müslümanı, sünnisi yoktur...

hepsinin piçi vardır...

aslında bu güne kadar hiç, " ben piçim " diyenine de rastlamadım, o ayrı konu..

gerçek piçler, genelde acısını başkalarından çıkarmaya çalışırlar..
gereksiz yere agir soz soylemektir.

anadolu turkler gelmeden once onemli bir ermeni diyariydi. turkler gelince bu adamlar kacip gitmediler. buyuk oranda bizimle karistilar.

kilsiz, hafif cekik gozlu turkler, nasil killi hale geldi sizce ?
hepimiz ermeniyiz diyenler acaba bu ermenilerin isayı hiç anlamayan hıristiyan olduğunu ve atalarını birzamanlar soykırıma uğrattığını biliyorlarmı.
Ermenilerin zoruna giden slogan. Müslüman vatanına milletine bağlı ermeniler alınmasın.
dedesi ermeniler tarafından öldürülmesine rağmen, yine de ermenilerden özür dileyenler de dahil mi, sualine gark eder insanı.
(bkz: mademki ermenisin sorgulamadan vermelisin)
utandıran cümledir.

bir kürt olarak diyeceğim şu ki lütfen bunu diyen türk olsun kürt olsun laz olsun çerkez olsun kim olursa olsun kimse arkasında durmamalı.
siz komşunuzu öldürür müsünüz?

ama öldürdüler. hrant dink ne tarihte yaşananların, ne yaşanacakların sorumlusu değildi. ''türklüğe hakaret'' adı altında ona açılan davada yanlış anlaşıldığını, bu ülkeyi çok sevdiğini defalarca söylemesine rağmen, bu acıları, yoklukları bize benzeyen adamı öldürdüler.

bu bir türlü anlaşılamayan slogan şu demekti.

ülkemdeki azınlıklara dokunma! hepimiz aynı toprağın insanıyız, biriz.

ama içi nefretle dolu olanlar düşmanlık tohumlarından başka işe yaramayan pankartlarıyla yine yapacaklarını yaptılar.

anlatsak da anlamıyorlar, anlamayacaklar.

çünkü bu ülkede artık güvercinleri öldürüyorlar.
hala piçtirler. türk toprağını işgal edip türk katliamı yapan bir güruha ne diyecektik , kahraman mı?
hala öyleler. hiç utanma arlanma yok, kansız götleklerde...

(bkz: hocalı yı görmezden gelen hrantçı dürrük)
çok fazla ermeni ve ermeni yalakasının tepki verdiği pankart. az bile hem de çok az oradaki küfür.
anasını kimin siktiği bilinmeyenler için açılan pankart

türküm -> faşistlik
ermeniyim, k*rdüm -> kardeşlik

(bkz: wtf)
Nefret söylemi ırkçı ve suç içeren başlıklar. Moderasyon görevini yap.
sonuna kadar katıldığım durum.

(bkz: yaz beni)
söylemekten çekinilmeyen doğru bir slogan!
siz nesiniz diye cevap verilesi pankart.
Şereften yoksun varlıkların zoruna kaçan kelime grubu.

Bu yazdıklarımda onların hoşuna gitmeyecek sanırım!
(bkz: göte göt demek)
Ayıptır. Irkçılığın her türlüsü zarar ve ziyandır.
(bkz: 24 nisan günü türk bayrağı ezen ermeniler)
http://marksist.org/haber...-ben-picim-de-siz-nesiniz

sağa da çok güzel bir görsel ekledim, kapak olsun amk.
AKP'nin ne idüğü belirsizlerinin dağıttığı, Gökmen Başkan'ın elinden geldiğince temizlik işçileriyle toplatmaya çalıştığı, provakasyon kokan ve yürüyüşü asıl amacı dışında gösterip piçlere Hocalı ve diğer Konulara dil uzatma imkanı vermek amacıyla hazırlanmış pankarttır.
ermeniye kürte gelince insancıllık, demokratlık diye inleyip meydanlarda gezenler hocalı katliamına sesini çıkartmıyorlarsa evet piçtirler, piçin önde gidenidirler en kalitelisinden piçtirler. hocalıdakiler insan değilmiydi hümanistler? ama yok onlar türktü dimi. amınıza koyayım sizin şerefsizler. zoruna gidenin borusuna gitsin!
hem hak verilen hem de kızılan pankart yazısıdır.