yıllardır tanıdığımız, hangi yaşta olursa olsun, sindirme sistemlerinde meydana gelen arızadan mıdır bilinmez, iyi olan herşeyi kendilerine, kötü olan herşeyi başkalarına mal eden yüce xxxxxxxxxxx taraftarının, olaylarda verdikleri tepkileri, empati yapma özelliğinden yoksun, hede hödö diyerek her olaya bodoslama girmesinden dolayı yapılan, serbest çağrışım örneği bir roportajdır.

(bkz: #3999372)entry ile başlığıyla ve orada yazan hiç bişeyle ve o mesaja verilecek böyle zeka'ya böyle entry ile alakası yoktur.

bi susun artık ya. alkışlamakta erdemdir.

yer : geniş zaman
tarih : herhangi bir maç sonrası.
Kişiler : nasıl hayal ediyosan artık

&&&& voltran, kaybettiniz bu maçta, sende kırmızı kart görüp oyun dışı kaldın ne diyeceksin?

++++ valla, öncelikle istediklerimizi sahneye *yansıtamadık. iyi oynuyorduk ama o 4ncü golü yememeliydik *. bende ona kızdım zaten. hakem taç vermedi. hakkımız yendi. her maçta alıştık zaten. burdan hakemlere sesleniyorum, lütfen türkiye çöl olmasın. ayıptır.

&&&& ilginç...peki, maç sonrası starex ve kaz-man'a taraftarlar saldırmış, bira şişeleri atmış araçlarına?

++++ dediğim gibi, önümüzde daha uzun bir maraton var, hatalarımızdan ders alıp, kaybettiğimiz puanları telafi edeceğiz.

&&&& ?????anlıyorum... peki taraftarların kaz-man ve "kutsal" starex'e, "aareeee you pılaaayr? aaareee you pılaayir menn??" (bkz: are you player) (sende adam mısın lan demekmiş, hehehe ) diye bağırıp tartaklamaları hoş bir durum mu?

++++ yani, sonuçta bu benim özel hayatım. bekar bir futbolcuyum, saha da futbolun gerektirdiğini yapıyorsam, kimse de benim özelime girmesin. hem önümüz bayram. halamların gemlik'te yazlığı var orda mangal yapıcaz.

&&&& kesinlikle(?) peki az önce senle roportaja başlarken bir taraftar telefonunu çaldı ve tepki vermedin?

++++ benim taraftara mesajım, her maç yanımızda olsunlar. hep destek, her dirsek demiş atalarımız, kaldı ki benimde derslerim kötüydü lise'de, ama düzelttim, hem sonra 6 tane attık biz. Velilere burdan mesajım, kötü karnelere kızmasınlar. iyi akşamlar.

&&&& bitti mi?

++++ tabi ki hayır, sonuçta benim sözleşmem devam ediyor ama talip olan baya var, gece geç saatlerde insanlar arıyor özel numaradan, garip garip mesajlar atıyor kızlar falan, sezon sonu gülen taraf olmak istiyoruz. savaşlar olmasın.

++++ ayrıca gecenin bu saatine kadar ekranlarının başında kimse kalmasın, gencecik insanlarsınız. bu maçta yediğim golleri de, beni terkedip schalke'den gelen futbolcu'yla kaçan eski sevgilim Christina'ya arm.....

&&&& kapat abi kapat kamerayı. adam aannsssn skti roportajın.
hepiniz hırsızsınız diyenlere
bunu marifetmiş gibi dillendirenlere
alex mi büyük hagi mi bilmeyenlere
hepimiz hırsızız size ne

şekilinde verilen cevap.

(bkz: kol kırılır yen içinde kalır)

(bkz: i love you hagi)