bugün

tecavüz, taciz, gasp, uyuşturucu, cinayet işlerine karışsa bile haklı olduğunu her daim iddia eden kürttür.

tecavüz eder; açık giyinmişti tahrik oldum o da öyle giyinmesin.

gasp yapar; param yoktu ihtiyacım vardı.

cinayet işler; ineği tarlama girdi.

der...

o hep haklıdır, hiç haksızlık yapmaz karşısındakilere...

dağa çıkar....

dilimi konuşturmadınız, beni dışladınız...der.

hep der...mazlum der.
sadece ama sadece kürt olduğu için yargılanıyorsa devam etmelidir.
genellemeci ruh hastası ırkçıların yanında yerden göğe kadar haklıdırlar konu ne olursa olsun. hasta ruhlu ırkçılar hak hukuktan bahsediyorlar ya... komik.
hatta ve hatta bunları, onu ırkçılıkla ezen insanlara yapmalıdır.
Ne pislik varsa zaten hepsi kürt.
bide öyle bir anlatıyor ki Türklerin alayı sütten çıkmış ak kaşık kürtler zebani.
ırkçılıkla falan alakası yoktur. dağa çıkıp ben özerk kürdistan istiyorum diyen kürtten farkı yoktur. haksız olduğu gibi utanmadan toprak ister birde.
öz eleştiri nedir bilmeyen kürttür.
haksız olduğu terör konusunda bile üste çıkmaya çalışan kürttür.
'hep haklı olduğunu iddia eden uganda lıdan farkı nedir ki bunun ?' diye düşündüğüm kürt.
hep haklı olduğunu iddia eden uganda lıdan farkı, türk bayrağını indirip, yerine bir paçavra asmak istemesi olan kürttür.
uzak durulması gereken kişidir. iyi kürtleri biz de seviyoruz ama böylesi bizden ırak olsun.
cahilliği paçalarından akan birey davranışını yerine getiren Kürttür.

şöyle'ki; sabah "bana posta gazetesi ayır akşam alırım" dedikten sonra, akşam geldiğinde "ya saatte çok geç oldu ben bu saatten sonra bu gazeteyi okumam başka bir şey alayım" der, bakkal kişisi "abi olmaz ben kaç kişi istedi vermedim bu gazeteyi der" kürt kişisinin cevabı enteresandır "yauu karı nedir bu gaztenin onu verem o zaman" der.

olayın kar ile ilgisi yoktur. günlük gelen gazetenin sayısı ile ilgisi vardır ancak anlatamazsınız bu arkadaşa bunu. çünkü o doğuştan haklıdır.
hep haklı olduğunu iddia eden Türk, Japon, Alman, Yunan, Rus kadar aptaldır en az, Tüm Kürtler Diye Genelleme Yapmak Kadar Aptalca Ne Var, Yada Tüm Türkler Diye Genelleme Yapmak Kadar Aptalca Ne Var. Tamam PKK'ya Destek Veren Kürtlere ise Sözünüz Arkanızdayım, PKK Gibi Kafatasçı Faşist Bir Örgüte Destek Veren Türk Veya Kürt Bana Göre de insan Olamaz. Ama Genelleme Yapmayın Kürt Dediğinizde işin içine Turgut Özal Yılmaz Güney ismet inönü Bülent Ecevit'te Giriyor Apo Piçide. Genelleme Yapmayın Lütfen. Irkçılık Yapıp PKK Seviyesine inmeyin.
eğer olmadığı halde tecavüzcü, gaspçı deniyorsa doğrusunu yapandır. ama teröristle barışı savunuyorsa allah tan belasını dileyebiliriz.
hak hukuk bilmez. egonun doğudaki adı.
eğer bir kadına tecavüz ettiyse "açık-saçık giyinmişti dayanamadım benimde hakkım" diyebilecek kadar hep haklı olduğunu iddia edebilen kürttür.
kendisi şuradan izlenebilir.

(bkz: kürt ilkelliği/#22614221)
hiç tarzım olmamasına ve sözlük formatına uymamasına rağmen haklılık olgusunu saptıran 21. entrye saygılarımla sokarım

nişanlısını öldürür değil mi şu linkten araştırabilirsin tüm öldürenler kürt değil.
ama ölen insan buna dikkat etmeye çalış.

http://yasam.bugun.com.tr...urban-gitti-haberi/849590

kürt tecavüz eder değil mi bizzat akrabamın semtinde olduğu için gönderiyorum adam istanbulun yerlisidir.
ama teyzem bu kız için saatlerce ağlamıştır çünkü türkte olsa o kız da insandır.

http://www.aksam.com.tr/g...tecavuz-etti/haber-295693

diğerlerini açıklamaya bile gerek yok totondan sallamışsın ama sana tavsiyem haklı olduğunu hisseden insanları anlamaya çalış ki haksız olduklarını daha iyi anlatabilesin selametle..
ne yaparsa yapsın hep haklı olduğunu iddia eden kürttür.

Nişanlısını öldürür... "Ayrılmak istedi" der..

tecavüz eder.... "dekoltesi vardı tahrik oldum" der...

cinayet işler... "bana omuz attı" der...

teröristi savunur... "ama hewol der"...

bu ilkel davranışları yüzüne vurulduğunda ise "foşist" der.