bugün

Hangi hemşire o dediğimdir annem hemşire 2000 tl alıyor.
Nerenin hemşiresi merak ettirir.
Yarısı haramdır AMK , gerçi alsınlar çekirdek ve makyaj parasına yetmez onların.
2000 maaş, 1900 döner sermaye bayağı mantıklı gerçekten.
yalandır.

Ulan keko annem hemşire aşağı yukarı 2400-2500 civarı maaş alıyor.

Buna döner sermaye dahil.
kaç para alırsa alsın, helali hoş olsundur.

kimse meraklı değil senin pis götüne ipne yapmaya.

hemşire kızla evlenmek isterim. pm den ulaşınız.
(bkz: kaynak olarak göt)
4000 normal hemşire için abartılı bir rakam. Ancak özel hemşireler (diyaliz hemşiresi vs.) Belki alabilir.
Benim merak ettiğim hastane personeli bu döner sermayeden alınan paranın vergisini ödüyor mu?
3000 i zor buluyor bir kere dönerle. inanmayin dört bin lira almiyorlar. Bu zamanda kim hemsireye o kadar maaş verir.
başhemşire hariç hiç birisi alamaz.
Sadece kan almaya oha.
Aslı 3000 civarıdır. Özeldebu rakam 4-5 bine kadar Çıkabilir yerine göre.
Arkadaslar tamam panik yapmayın, hemşireyim ve bugüne kadar maaş+ döner sermayeyle 4000 tl para kazanan hemşire görmedim, fazla mesai-evde bakım vs bunları eklerseniz evet kazanılabilir, oda ekstra Emeğin ekstra karşılığıdır.. Heralde onada lafınız olmaz ..
Asgari ücretin üstünde almaları bile saçma.
Craftman;
bir hemşire, en kötü ihtimalle yanlış iğne vurarak yılda 1 asgari ücretlinin hayatını kaydırsa, 20 yılın sonunda o senin yaptığın hesabın 3-4 katı devlete yük çıkar.
O yüzden kazandıracakları değil,kaybettirecekleri göz önüne alınarak yüksek maaş verilmelidir.
(#27736960) herkesin görevi vardır aldığı karşılığıda ücrettir.ne öğretmenin sana bilgi vermesi onun olağanüstü iş yaptığını gösterir ne de senin hasta olduğunda hemşire hanımların sana müdahale etmesi herkes işini yapıyor insanları yüceltmeyi kesin gayri.
4000 uçuk rakamdır 2500-3000 arası ideal
yanlış önermedir. annem hemşireden üstün laboratuvar teknisyeni 2600-2700 civarı alıyor.
yine bir genelleme yapılıp nerede çalışıp çalışmadığına ve tecrübesine bakılmadan söylenen sözdür.

yalandır o kadar almazlar.çıkıpta özel sektör demiştim ben dersen de hangi hastane olduğuna bağlıdır.sonuç olarak özel sektörde net bir maaş olmaz ve her hastane kafasına göre para dağıtabilir 10 bin de verir 3 bin de ama devlette o kadar almaları imkansız ve almıyorlar.
http://www.medikalakademi...-maasi-5-6-bin-tl-olacak/

Sayin yazarlar sakin olun yok öyle sey..Yanliz hemsirelere yaptiginiz yanlistir..Tamam her türlü sikayetiniz olabilir ama küfür etmek yerine hasta hakları denen birsey var..Hakkinizi savunun..Eger yanlis yapan varsa..Sizi durduran yok
doktorlar alıyor o parayı be kardeşim, benim hemşire arkadaşlarım var en fazla 2300 lira para alıyorlar.
http://memur24.com/hemsire-maaslari-ve-ebe-maaslari/ Kim demiş arkadaşlar 4 bin TL maaş diye, Sallamasyon haber 4 binde neymişş.