bugün

davul zurnayla pkklıları sınırda karşılayanları
güzergah üzerinde onca adamın yediği lahmacunun parasını bile vergisini senin benim verdiği devlete ödetenleri...
diyarbakırda apo mektubu okutup
barzani geldiğinde ankaranın göbeğine kürdistan bayrağı çekenleri düşününce...

çok mu masum kalıyor ne?

(şimdiye kadar ne akp ne chp'ye oy vermemiş birisi)

edit: eksiye lafım yok... aha halep ordaysa başlığa yazma yeri aşağıda... delikanlı biri de hadi bunlar olmadı desin adamsa... netten bulduğum gazeteleri rulo yapıp bir yerine sokayım.
ortada büyük bir kafa karışıklığı olduğunu gösteren söylemdir. hdp ye bakanlıkları akp vermişti oğlum.

görsel

cehape 1950 den beri iktidara hiç gelmedi ki hangi ara vermiş bakanlık ? verecek diyorsan bu da niyet okumaya girer kahin misiniz siz ?
Bence de iyi düşünmek lazım kime neye göre oy verilecegini
Şu da aklınızın bi köşesinde dursun isterim akp nin kapatmak için girişimde bulunduğu söylemler bunlar
görsel
--spoiler--
orman yangınlarınin sebebi hükumet .
--spoiler--

bulmuşun cağal takımını oynatıyorsun gibson efendi. o hükümet seçim hükümetiydi ve bakanlıkları herhangi bir kimse değil, anayasa vermişti. anayasaya göre grubu olan her partiye bakanlık veriliyor seçim hükümetlerinde.
CHP ne zaman iktidar oldu da hdp’ye bakanlık verdi?
--spoiler--

Bana fi tarihinden örnek göstermeyin

--spoiler--

oldu paşam sizin istemediğiniz tüm tarihi silelim. mesela 2002-2011 arası feto ile işbirliğinizi. çözüm süreci dediğiniz ihanet projesinin aralığını. işinize gelmeyen her şeyi silelim siz kafanıza göre yeniden yazın tüm geçmişi ve geleceği..

eleman gerçekleşmemiş şeyi sanki gerçekleşmiş gibi yazıyor ama daha 6 sene önce yaşanan şeyi "o sayılmaz" diyerek inkar ediyor. bunlardaki aklı kuşa taksan kuş ters uçar..
Ulan gerçekten merak ediyorum mesela şu allahsız aktroll, ebu cehilden önce mi cehenneme girecek yoksa sonra mı?

Gerçekten merak ediyorum amına koyim hangisi daha kafir?
torbacın sağlammış.
Fetöye ülkeyi teslim eden akpye mi oy vereceksiniz şeklinde karşılık vermek gerekir.
Yok ben direk HDP ye vereceğim.
sen pkk'ya ülke verilmesinin baş taşeronluğunu yapan akp'ye oy vermekte özgürsün.
görsel
görsel
bitmeyen aktrol propagandanızın aksine bu ülkede pkk'ya en çok hizmet etmiş parti hdp değil akp (başka bir çok hıyanetinin yanında).
Sözlük yazarlarına sorulan soru.
Chp iktidar olmadığı ve kimseye bakanlık vermediği için saçma bir önerme.
Demagoji yapmayın. iktidar olunca verecek.

https://www.google.com.tr...neden-bakanlik-verilmesin
Demagoji yok. iktidar olup seçim sonucuna göre hdp e bakanlık verenler burada;

https://www.google.com.tr...hdpye-verilen-bakanliklar

Olunca yapacak, vereceklerle konuşacaksak 2017 referandumu sonrası yapılacak denenlere bakın.

Boş konuşmayın.