bugün

her evden hdp ye bir oycuların sayesindedir.

"türk'üm, doğruyum, çalışkanım" goy goyunu bir kenara bırakıp bu konu hakkındaki fikirlerini beyan etse bizim doğrucu davutlar aslında hiçte fena olmaz.

zira, sayelerinde düşmanını besleyen tek ülke konumuna geldik.

http://www.haber7.com/siy...isine-92-milyon-tl-yardim
CHP'den ve her evden bir oy verenlerden Allah razı olsun. Sizin yatacak yeriniz yok.
terörle ilişkisi varsa kapatın partiyi o zaman ki teröristlerin kurduğu bir parti zaten. hani kapatılması o kadar kolay ki. ama nedense birinin işine geldiği için kapatılmıyor bile.

ayrıca ben bu partilerin hazineden para almasını da istemiyorum. ne yaptıkları mesela mhp den belli. bir partinin döviz hesabı var yani. şu parayı partilere değil de üretime eğitime insanlara harcasalar şu halde olmazdı ülke.
Cehapelilerin sayesinde gerçekleşmiş olan bir eylemdir.

Akp'yi devireceğim diye herkese emanet oy dağıtırsan sonuç bu olur.

Bir de devleti suçlarlar,puh yazıklar olsun.yatacak yeriniz yok lan.

Edit: devlet kapatsın demiş,bak bak uyanığa bak.sonra bunu silah olarak kullanın tabi.yemezler. Ayrıca kapatsak ne olacak,yine başka bir parti kuracaklar amk.
hdp yüzde 12'ye yakın oy aldı son seçimde gelsin en fazla yüzde 2 chp'den, bu adamların kemik oyun zaten yüzde 9 - 10 civarı var ve bu insanlar bu ülkenin vatandaşı uzaydan gelmediler, vergi veriyorlar senin benim gibi bilmem anlatabildim mi.
92 milyon lira Hdp ye seçim yardımı veriyor 1 yılda devlet. Milletvekili maaşı veriyor koruma polis veriyor. Tbmm de oda veriyor. Ama iftira atarak Hdpye oy veren ve hatta Chpye oy verenlerde kimileri tarafından teröristlikle suçlanıyor. Akıl alır gibi değil. Başka ülkede eşi benzeri olmayan durum. Bir perdenin arkası var birde önü. Perdenin önünden bakanlar fazla k.çını yırtmasın
Zoruma gidiyor abi ben ne zor şartlarda kredi alarak okudum. Her zaman vatansever bir insan oldum. Doğudan gelen arkadaşlarımın çoğu burs aldılar bana kredi çıktı. 92 milyon lira devletin 1 yılda hdpye ödediğini görünce haberlerde çıldırdım. Bari benim kredi borcunu da silin birkaç bincik.