bugün

kürdistan sloganlari ve kürtçe yazili pankartlarla yapilan kongrede şanli bayrağimizin olmasi çelişkisi.
Türk bayrağı değil Türkiye bayrağı, bu yüzden var.

Edit: eksileyen cahiller, şunu kabul edin Türk'ler dağı eritirken bu al bayrak yoktu. Bu bayrak Türk bayrağı değildir Türkiye bayrağıdır tıpkı Türkiye sınırları içinde yaşayan insanların Türkiyeli olduğu gibi.
türk düşmanı ibnelere bilezik gibi geçen bir hareket. hadep yönetimini kutluyorum. disa disa serhildan, serokeme mete han.
Ulan turk bayrağı olmazsa kızarsınız, olursa yine cemkirirsiniz nasıl bi kafa bu ya.
yusuf yusuf hesabı.o göt silinen paçavrayı asamayacaklarını anladılar.o şanlı bayrağa alıştırma yapıyorlar.o bayrağın gölgesi herkese yeter kasmayın.
Hdp bayrak koymadığında da suçlu oldu şimdi koyduğunda da suçlu oluyor. Ne kadar çelişkili insanlarsınız. Bayrak fetişizmini bırakın artık. Bence ne istediğinizi bile bilmiyorsunuz. Tamamen Kürtler üzerinden milliyetçi duygularınızı tatmin ediyorsunuz o kadar.
PKK lı itlerin burayı da isgal etmeye çalıştığını gözler önüne seren beyandır. Entrylere bakıyorum da buraya da dadanmaya başlamış itler.
Olması gerekenin olmuş olmasıdır.
Allah işçi mitinglerinde de görmeyi nasip etsin.

Not: işçi düşmanı değilim, sendikacı ayağına komünizm mitingi gibi miting yapan sendikacılara uyuz oluyorum sadece.
bayrağın orada bir gelinmiş gibi saygıdeğer şekilde baş köşede olmasının sorun yaratmadığı eylemdir. sorun türk'ün bayrağının orada asılı kalmasını istismar edemeyen, bayrağı kendine ait bir meta gibi gördüğü için olayı kendine yontamadıkça sinirden ölmenin eşiğine gelen buduncu teröristlerdir.

ya allah ! şunları ülkemizden söküp akıtacak bir yağmuru ne zaman yağdıracaksın ?
seve seve konmuştur.
seve seve...anladınız siz onu.
görsel
görsel
görsel
ayni kongreden
tamamen göz boyamadir.
Atatürk ile teröristbasinin yan yana geldiği kongreye solculardan pek bir alkiş geldi. Sorsan Atatürkçüler. hepiniz adisiniz.
Akıllı olmaya başladıklarının göstergesidir.
o bayrağı mecburiyetten koyuyorlar yoksa ceza alırlar saçmalamayın sanki çok seviyorlar da türk bayrağını .
2019 yılındaki üç seçimde de hadep'in adaylarını mahalli/genel/devlet bşk. demeden tercih edecek olmamdaki en büyük etken. ya hu bunca zaman sağa verdik de ne oldu ? ha ? madem bayrak asıyorlar, demek ki buluşabileceğimiz bir zemin oluşturmakta niyetliler. neden olmasın ? bu fikrimi çok tuttum.
ayni kongrede terörist başi yansitilmiş ekrana hala zemin diyor akıl fakiri.
Hendek kazmayla, belediyenin paralarını teröristlere yedirmekle, kısacası koskoca türkiye cumhuriyetine diş geçiremeyeceğini anlayan itlerin şirinlik çabası olabilir.

Ayrıca bunların zekaları çok kısıtlı olduğu için savunayım derken zırvalamaya başlıyorlar. Türk bayrağı değil türkiye bayrağıymış o. Gerçi etek giyen kesimin kelime oyunu yaparak kıvırması normaldir.

+ Amerikalı değil amerika bayrağı o dikkatini çekerim!! ben papua yeni gineliyim.

- Tamam abi, los angeles'ı sana verelim.
insanların düşündüklerini ifade etmelerine tahammül edilmez ise o insanların silahlı mücadele adı altında eylemler yapması bir yöntem olarak kullanılmaktadır ancak Türkiye'de bugün Kürtlerin demokratik hakları ve düşüncelerini ifade edecekleri bir siyasi yapılanmaları vardır hatta mecliste grup kurmuşlardır.

Kongresinde Türk bayrağı olmadığında olmadığı için, olduğunda ise olduğu için eleştirmek tutarsızlık ve cehalet içeren bir tarzdır.

HDP nin siyasetini beğenmiyorum ancak var olmadı gereklidir.
Kitlelere temsil hakkı verilmediği takdirde kendilerine temsil edileceğini vaadeden terör örgütlerinin safında durmaları olağandır.
Turk bayragi olmasindan daha cok kilicdaroglunun ciceginin olmasi dikkatimi cekti.
ardıç yağı kullanarak üstesinden gelinebilecek bir hazır yiyici rahatsızlığı.

yahu bir milliyetçi kendi ülkesinin bayrağından nasıl rahatsız olabilir ? siz nasıl sapıklarsınız yha ?