bugün

evli olabilirler.
Doğacak çocukları da uludağ sözlükte yer alırsa buralara son kez bakmalı. Daha sonra kurulacak cümle " eskiden buralar ne güzel yerlerdi. hep dağıttılar, kirlettiler..." diyen yakınmak için olacaktır.
flört halindedirler.
doğacak çocuklarına rahatlıkla trollcan ismini koyabilirler.
hbbia nın döl israfıdır bu hanım kızımız.

keşke dışarıya boşalsaydın hbbia
ahaha diye güldüğüm, kendi açtığım başlık.
daha öncede dile getirmiştim. forum chat tarzı entry giren kızın fake olduğuna kanaat getirdim. milletimizi,vatandaşımızı salak yerine koyacak hakkı yoktur def edilmesini talep ediyorum. ayrıca kanıtlarımı da yöneticilere sunuyorum.
(bkz: (vid #2753) )
(bkz: hbbia nın da kız patlattığı gerçeği)*
(bkz: hbbia nın erkek olmadığı gerçeği)
ikisi de ağır abazandır.
daha önce birbirlerini tanımamış olsalar bile bu başlık sayesinde tanışıp, flört bile edebiliceklerini düşünüyorum.
(bkz: bir çöpçatan olarak uludağ sözlük)
(bkz: tencere kapak)
(bkz: hbbia yı sonunda nasıl kafeslediler) *
hakaret olarak addedilebilinecek ve bilimi şiar edinmiş, çağdaş, modern ve laik bir yazarla, salt iştigal mevzuu izmirli çağdaş insanlara çamur atmak ve bekaret tartışmalarından popülarite elde etmek olan iki yazar karşılaştırmasıdır.
mutlu bi evlilik yaşayacakları kesin.
hbbia, forum chat tarzi entry giren kız ı hayatta mutlu edemez. kimse edemez yani.
Genelde abaza kızlardır ama kendinince şaka yapmayı düşünen gerizekalı erkeklerde yapabilir bunu.
evermek istediğim iki yazarımızdır. Zıt kutuplar birbirlerini çok güzel çekecektir zira. Ya hbbia forum chat tarzi entry giren kızımızı düzeltecek ya da tam tersi. Süper bir denge söz konusu efendim.
biri şakirt troll, öbürü laikçi trolldür.