bugün

bir ateist olarak, her ne kadar kapanmanın saçmalık olduğunu düşünsem de bunu yapan, yapmak isteyen insanlar var. o yüzden, ateizmi bir kenara bırakıp bir insan olarak düşünürsek, evet, faşizmin, saçmalığın dik alasıdır. üstte bir entryde de dendiği gibi, insanlar oraya milyarlarca para ve aidat ödeyecek, sonra da karşılarına dikilen gebeşlerden, "yassah gardaşım" cevabını alacaklar. yok öyle yağma.

kadın haklı beyler.
haşemanın altından kobrayı salar diye korkmuşlardır. *
türkiye'nin nerelere geldiğinin resmidir. bir yanda oruç tutmuyor diye erzurum'da tartaklananlar, diğer yanda şortu kısa diye otobüste dövülenler beri yanda mersin'de sen haşemalısın havuza giremezsin tepkisiyle rencide edilenler. ya gün olur devran döner yine kalırız baş başa, birbirimizin yüzüne bakacak halimiz kalırsa aynı şehit haberlerine üzülür, aynı milli galibiyete seviniriz birlikte. tabii birbirimizin yüzüne bakacak halimiz kalırsa.
hakiki şeriat mayosu ve havuz bikinili felan cıbıl karılar. maksat suya girmek falan değil huzur kaçırmak. olamayacakları şeyleri kendilerine benzetme çabasından başka bir şey değil. ne dinle, ne allah ile ne de inançla ilgisi var bunun. resimdeki tiplere bakın o kadıncağız bir mayo giyebilir mi? mayo dediğin öyle cart diye üste geçirilmiyor ağdası var, vücuda göre seçimi var, temizliği var. o resme bir bakın ve söyleyin o kadıncağız acaba en son ne zaman banyo yapmıştır? o resme bir bakın o resimdeki insanlar komşunuz olsa çocuğunuzu oynamaya onların evine salar mısınız?

o resme bir bakın ondan sonra yazın...
eger kural bayanlar haşemasız havuza giremez olsaydı ne olacaktı?
o zamanda bikinili olan giremezdi.
kurallara uyacaksınız.
zorunuza gidiyorsada o siteden ev almayacaksınız.
kendi yaşam şeklinizi paylaşanlarla yaşayacaksınız.
kaldıki profesyonel anlamda yüzme eğitimi veren yerlerde şort bile yasaktır.
bayanların mayo, baylarında slip giymesi kuraldır.
herhalde amaç hijyen gibi tıbbi gerekliliktir.
site yönetimi "ama daha önce mayoyla havuza giriyordu" diye kendini savunmuş...

http://www.8sutun.com/May...garip-savunma_116564.html
havuza elbiselerle girilmez. haşema bir elbisedir.

mayoyu bikiniyi herneyse giyersin, havuza girmeden önce duş alırsın, vücuttaki kıl tüy tuz kum vs gibi şeyleri bırakırsın duşta, sonra havuza girersin. bu hijyenik bir olması gerekendir.

haşemayla sabaha kadar duş alsanda bi boka benzemez.

edit : haşemaya karşı gibi görünmeyim, ne artı ne de eksi oy almadan belirteyim. isteyen kara çarşafla girsin banane onun seçimidir. sadece bu gibi şeyler havuzda hijyenik değildir, denizde, gölde, baraj gölünde, kanalda, küvette vs ne olur onu bilemem.
arkadaş ben olimpik havuzu gidiyorum hafta da 3 gün kural basit:şort yasak tayt mayo yada slip mayo..gidip 80 kağıt bayıldım..
öylede olması lazım bizim çingene kılıklılar üremesin havuzlarda diye..bugün o haşema bugün şu peştamal ne lan bu afganistanmı a.q siktirin gidin denize girin
önlemdir, halka açık yerler için normal bir durumdur. burası havuz. evet havuz. haşemayla havuza girmenin imanla alakası yok. tabiki de almazlar. zaten havuz mikrop dolu bir yer, hijyen yaratmak için kendilerini yiyorlar adamlar. denize sokmayanlar oldu mu? sokakta giyinmenemi karışıyor millet? o zaman haklısın. ama haşema bir kumaş, elbise. mayo gibi suyu emmiyor, nolacak haşema üstlere yapışacak, ve yine aynı senaryo, aynı film. bakıyorlar! bana bakıyorlar. hadi canım! işte bu yüzden haşemayla havuza girilmez. zaten gösteriş yapmayan, imanına gerçekten bağlı olan insan o haşemanın üstüne yapışacağını, baş örtüsünün çıkabilme ihtimalinin yüksek olduğunu bilir. anlayacağınız:

(bkz: sıkıldık artık bunlardan)
haşemalılara saygısızlıktır, ibneliktir.
bir kuralın uygulanmasıdır. havuza girmek mayo ile olur. pantolonla, ceketle, haşema denen dini simge ile veya çıplak olarak girilmez o havuza. o havuz vücudunun belli kısmını çıplak bırakabilecekler için yapılmıştır. o haşemalı kadınların çıplak erkekleri gördüğünde ne hissettiklerini bilmeyi çok isterdim! dinini bu derece yaşamayı göze almışsan havuza da girmeyeceksin, ya da bir arkadaşımızın da dediği gibi kadınlar havuzuna gideceksin.
her şeyi geçtim de, o haşemalı kadınların vücutlarını haşema ile koruyabileceklerine inanmalarını geçemedim. yahu havuza gir çık her yerin ortada, neyin haşeması bu, neyin korunması!
havuzdan çıktıktan sonraki kırmızı haşeması bedenine yapışmış hali ile haddinden fazla erotik olmakta ve çevredeki erkekleri ereksiyona sevk etmektedir de ondan.
türkiye deki laiklik anlayışının dışa vurumudur. bu ülkede ateistlik ile laiklik arasında fark yoktur.
türkiye deki laiklik anlayışının dışa vurumudur. bu ülkede ateistlik ile laiklik arasında fark yoktur.
normaldir. biz de kot pantolon, tişört giyip gitsek bizi de almazlar muhtemelen. havuz ya hani, kıyafetle girilmez oraya. haşemaya da mayo diyenin alnını karışlayalım derim. *
--spoiler--
"Oruç tutmadığı için dayak yedi" ya da "kısa giydiği için dayak yedi" türünden alışık olduğumuz yalan haberler bir kısım medyanın gündeminden düşmezken
--spoiler--
* * *
haşema fazlasıyla su tuttuğu için, iki üç defa havuza girip çıkılması nedeniyle havuzda su kalmamasından endişe eden yetkilinin yasak koymasından ibaret olay olabilir.
götümü başımı göstermeyip havuzuma girerim şeklin de düşünen mümine' nin yeni aldığı helal haşemasının tabiri caizse götün de patlaması hadisesidir.

( haşemalı kadın daha çok dikkat çekip alışılmadık absürd bir görüntü arzetmektedir )

madara olmaya gerek yoktur gösteri yapacam diye.
burasi ozgur bir devlettir. isteyen istedigini giyer. ben boyle giyinirim, o bayan o sekil giyinir, bu bu sekil, so so sekil.. buna karisamayiz lakin ki oyle de degildir. benim yuvarlamam bu sekildir.