bugün

son 1600 yılda gelmiş geçmiş en büyük bal o'dur.

kendisi hakkında abuk sabuk fikir yüreteceklere bile bal damlayan ağzıyla şefaat edecektir.
şuana kadar 2 dizi-filmde \'\'geldiği\'\' konu edildiğini gördüm; southpark, şefkat tepe.

southpark\'dan sonra bombalar ve mesajlarla tehdit ettiler, şefkat tepe\'den sonra bir şey olmadı. iki olayı da izleyince southpark\'da konu edilişi daha mantıklı;

zira stv\'de gösterildiğinde resulullah kamyon kaçırıyor ? http://alkislarlayasiyoru...net-kacirmasi-sefkat-tepe
sonradan dönme müslümandır. müslüman olmadan önce hangi dine mensup olduğu belli olmayan gerçek mesleği çobanlık olan ölmüş kişidir.
Alemlerin sultani.
türk'e göbekten düşman olan arap.
Hak dinin, hak peygamberi(sav).
Meleklerin, yerin ve göğün övgüler yağdırdıgı yaratilmislarin en güzeli ve en sereflisi.
Kafirlerin küfürbaz hitaplarina bundan 1400 yil öncesinde de bu zaman da maruz kalmış,
rabbim'in; ben onu alemlere rahmet olarak gönderdim hitabina mazhar olmuş, şefkat ve merhamet peygamberi. Gerçek aşkın sahibi efendimiz.
layık olamadığım sultanım, efendim, peygamberim.
bazı insanların hazreti muhammed(sav) ismini ağzına alırken ilk önce düşünmesi lazım.

ben kim im? diye.

ama "o", şimdi kendisine söylenen çirkin sözleri duysa eminim allah a tevbe ederdi "beni affet" diye.
Zamaninda bulunduğu toplumlara aydinlik ve ışık olmuş, insanlari kötülüklerden yzaklastirip doğruya yönlendirmis, kimseyi dine inanması için zorlamamis, kimsenin canini yakmamis seref timsali peygamber (sav). 1400 evvel arap kabilelerinin arasında elciligini yaptigi din reddedilmesine rağmen insanlar arasinda muhammed'ul-emin olarak anilmis, adalet ve dürüstlük lideri güzel insan, ümmetinin sevgilisi.
onun uğruna yaratıldığım insanmış.

(bkz: tanrının gerçekten kafası güzel).
evlatlığı olan zeyd'in karısına göz dikmiş ve zeyd'in bunu fark ettikten sonra karısını boşaması sonucu zeynep ile evlenmiştir.

bir peygamber düşünün ki 9 yaşındaki bir kızla ve oğulluğunun karısıyla evleniyor!
alemlerin efendisi, insanoğlunun en yücesi.
(bkz: sav)
O öyle güzel pir peygamber ki(sav),
Asla hiç bir küfür ve hakaretle yan yana gelmeyecek, ümmeti onu daima koruyacak ve savunacak bütün kötü kelime ve telaffuzlardan uzak olacak evrenin, dünya üzerinde canli olan ve gökte de rabbin emri halinde bulunan bütün varliklarin peygamberi. Ovulmuslerin ve sevilenlerin en güzeli.
yaşasaydı en iyi kitap ödülünü alırdı.
pedofili vs bik bik diyen orospu çocukları'nın özgürlük adı altında hakaret ettiği sultanım. al bu da benim özgürlüğüm.
en güzel insan.
O her şeyden güzel insan. Varliklarin en güzeli. Güllerin efendisi.
kur'an'dan sonra en sağlam islami kaynak olarak kabul gören Muhammed el-Buhari'nin Sahih-i Buhari kitabından:

"Peygamber benimle altı (yaşında) bir kızken nişanlandı. Medine'ye gittik ve Beni-el-Haris bin Hazrec'in evinde kaldık. Sonra hastalandım ve saçlarım döküldü. Daha sonra saçlarım büyüdü ve annem, Ummu Rûmân, salıncakta kız arkadaşlarımla oynarken yanıma geldi. Beni çağırdı, yanına gittim, bana ne yapacağını bilmiyordum. Elimden yakaladı ve beni kapıda bekletti. Soluğum kesilmişti, nefesim yerine geldiğinde biraz su aldı ve yüzümle başımı bu su ile ovdu. Daha sonra beni eve aldı. Evde Ensârdan birtakım kadınlar hazır bulunuyordu. Bunlar bana: "Hayır ve bereket üzere geldin, hayırlı kısmet getirdin!" dediler. Annem beni bu kadınlara teslîm etti. Bunlar da benim kılığımı, kıyâfetimi düzlediler ve Resûlullah'a teslîm ettiler. Ensâr kadınları beni Resûlullaha takdîm ettiklerinde ben dokuz yaşında bir kızdım."
Peygamberin(sav) ağzından çıktığı şekilde aktarilan hadisler haricinde soylenenlerin ne kadar sahih ve doğru kişiden geldiği düşünülse de zamana kadar degistirilmis ve yanlış hadisler olduğu göz önünde bulundurulmali ve buna gore tepki verilmelidir.

Not: kafirlerin söylediği veya kanıtlıyorum diye atıldığı hiç bir serefsizlige itibar etmemeniz dilegimle.
hakkında söylenen sözlerin dışında, evlendiği kişilerin çoğunluğunun yaşlarının küçük olduğu kişidir.
allah'ın gönderdiği son peygamber. islam'ın en alim kişiliği. nur yüzlü. resulullah efendimiz.

Edit : her müslüman şakirt olacak diye birşey yok.
Islam peygamberi, musluman putudur.
Putlar somut varliklar oldukları için, peygamberimizin de (sav) heykeli, resmi olmadığı için müslümanlar onu hasa asla put givi görmemiş, ona tapinmamis onu görmeden sevmiş, yoluna sevgilerini sermis insanlardir. O ki zamaninda putlari yikmis insandir, yüce peygamberdir ki, ümmeti ona asla put gibi tapinmamis ve tapinmayacaktir.

Cahil kişi söylemleri son hiz. Yazik acidim. Putmus falan ahahaha.
tüm insanlara ve cinlere doğru yolu göstermek için allah tarafından gönderilmiş hak dinin peygamberi, tebliğcisi.

(sallallahu aleyhi ve sellem)

canım kurban olsun senin yoluna,
adı güzel kendi güzel muhammed.