bugün

son sözü önce söyleyelim.

olacak bu referandumdan hayır oyların önde çıkacak.

ama bunun olması için olması gerekenler herkes tarafından yapılması gerekenler var.

barış ince derli toplu bir on'luk liste yapmış. tüm maddelere imzamı çakarım.
http://www.birgun.net/hab...-sonuc-aliriz-146085.html

zaten asosyalitesi yüksek bir ortamda gecenin bu saaatinde çevrim-içi olan hiç kimsenin ilgisini çekmeyecek bir başlık açtık.
yarınlar bizim. bundan kelli yarınlarda 2., 3. entry bakmadan buralara formüller çakacaz.

şimdiden bir iki kelam edelim.

evet demeyi düşünenler alay ederek dalga gecerek ikna edilmez. onlara bilo seviyesinde bir ülkenin kadarinin tek bir adamın iki dudağına bırakılmasının tehliklerini anlatacağız. yarın fetöcü bir manyak gelirse o makama ne olacağını ne yapacağını soracağız.
hayırcıları rehavete kapılmaması, evetcilerle dalga geçmesi konusunda uyarmamız lazım. boykot diyen, diyebilecek az sayıda ahmağı hiç bir şekilde adam yerine koyup dikkate almamak gerekli. seçim güvenliği ile ilgili ağlama mağdur edebiyatı yapmak nasılsa çalacakla oyları demek ayrı bir ahmaklık. çok basit bir seçim var. evet veya hayır. dünyanın en kolay sayma yöntemi. chp'nin teknolojiden destek alarak kuracağı bir organizsasyon ile bu iş kolayca halledilir. tüm ıslak kuru belgeleri tutanakları ile beraber sandık sandık seçim sonuçları herkesten önce saptanır, belgelenir. sandıklardan ysk secsis veritabanına kadar yapılabilecek hileler hırsızlıklar anında saptanır. kollektif akıl ve organizasyon herşeyi çözer.
Bol bol meşaz atmak.
valla oyları çalmalarına,hile hurda yapılmasına müsaade etmesinler de başka bir şey istemiyorum. bari bunu becer be chp.
evvvela bu başlığa önce klavyede sağ elinle giriş yapacak.,

sonra bir hayır duası var. onu okuyacan.

elleri aç. haaah. dua posizyonuna geç. tamam. şimdi başla.
ülkenin başından hayırlı sonuçları ihsan eyle yarabbim. amin.

bu ülkenin tüm yurtseverleri, bunların alayı da hayırlı güzel adamlar, kadınlardır bundan şüphe yok.

her nerede olursa olsun hayırlı işler yapacak.

misal taaaa kuzey kutbuna mı gitti. orda bir eskimo mu gördü. orda bile bu referandumun hayırlı olmasının neden gerektiğini anlat. o bile bilsin. oraya olaki bir henüz daha evetci kalmış türkiye cumhuriyeti yurttaşı giderse
eski mo kardeşimden duysun bunları.

bulunduğun her yer mücadele mekanıdır.

aha şu anda burdasın bu ve benzeri başlıklara giriş yap.

başlığı beğenmedin mi. sen hayırlı bir başlık aç. biz oraya girelim. görmedik mi, girmedik mi?
mesaj at görelim.

büyük önder gazi mustafa kemal atatürk'ün dediği gibi bu mücadele hattı müdafa yoktur sattı müdafa vardır, o satıh bütün
vatandır anlayışı ile yapılmalıdır. her nerede duruyorsan orası mücadele yeridir.

misal, boşun hayırlı adamlar kadınlar üzerinde kuru boş gereksiz propaganda ile vakit harcama.
henüz daha evetci kalmış arkadaşını, komşunu, akrabanı ikna etmeye çalış.
ülkenin kaderini sadece bir adamın iki dudağının arasına teslim edersen
10 sene sonra fetö gibi bir adam ülkenin başına gelirse ne yaparsın diye sor.

öğleden sonra biraz da hayırsız beddualar üzerine çalışalım.
sen de omuz verirsen katkı sağlarsan süphesiz hayır olacak.

isviçreli bilim adamları konu üzerinde günler haftalar boyunca çalışmışlar. hayır demişler.

yoksa karşında yüzlerce teve tüm devle olanakları ile gümbür gümbür gelecek bir evetci tayfa var.
ama biz haklıyız. hayır cephesi hayırlı bir yerde duruyor. haklılığın ve doğrunun verdiği gücü var.

burda herkesin kendi capında ebatında olabildiğince katkı sağlaması önemli.

hayır vermeyi düşünen ama evetciler karşısında suskun bir şekilde duranlar suskunlukları ile evet cephesine güç verirler. sessizlikleri ile kararsız ve aklı karışık olanların evete kaymasına neden olurlar.

hayır vermeyi düşünüyorsan, bunu cesaretle ifade et. hayır oyu kullanmaya karar verenlerin düşünenlerin öyle güçlü bir ses çıksın ki hiç kimse bu ülkenin hayırlı yurtseverlerine terörist muamalesi yapamasın hayır oyun kullanmayı düşündükleri için.
Gidip oy vermek.

Katılımın yüksek olması referandumda hayır cıkması için yeterli..
Son Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde muhalif %25'lik kesim kendilerini temsil eden çağdaş bir aday olmadığı icin oy vermedi.
Akplilerse tüm güçleriyle oy verdikleri halde rte ancak %51 oy alabildi.
Referandumda firesiz sandığa gidersek hayır oyları %65'i bulacak.
her zamanki gibi Seçsisle ufak mümin latifeleri de yapsalar evet %50'yi bulamayacak.
hepsine eklenecek önemli madde; usule uygun, güvenli, hile karışmayan seçim uygulama sistemi.
görünüyor ki bu ortam bu tür omuz verme girişimlerinin

hoca nasrettin'in akşehir gölüne maya çalması gibi bir caba olduğu görüyorum.

biz hoca nasrettin'imn torunlarıyız. ya tutarsa diye entirimizi giriyoruz.

evetciler den bir şey beklemiyoruz ikna olmaları dışında. ama hayırlı adamlar kadınların her ortamda daha aktif şekilde ses çıkarması lazım.

az öcce gerekli hayırlı bedduları yaptım. dururları ayarladım. hoca nasrettim gibi beddualarım ya tutarsa diyorum.

hayırcı olup bu ve benzeri omuz verme girişimlerine destek vermeyenlerin telefonununda bay-lok saptansın. internete fetö ile fotoğrafları düşsün. ayak serçe parmaklarını sehpanın kenarına çarpsınlar, . gözlerinde arpaçık, tırnaklarından şeytan tırnağı çıksın. face ve twitter ve sözlük şifreleri ele geçirilsin. bilgisayarlarına virüsler çöksün, mavi ekran eksik olmasın.
herşey çok hayırlı olacak.

ama sen de omuz vermen lazım hayıra.

bu da hayırlı bedduam. ya tutarsa diyerek beddua mı yapıyorum.

hayır için omuz vermeyen hayırcılar, çorapları ise ıslak banyo teriğine bassınlar. pilavlarından taş çıksın.
cepleri şarjsız , rakıları susuz kalsın. modemlerinin wi-fi şifresini unutsunlar.
aha bak evet için ellerinden gelenler ardına konmuyor.

http://www.abcgazetesi.co...yapabilecekler-43040h.htm

artık trt'si yancı teveler zaten sallamadıkları yancılıklarını pervasızca yaabilecekler.

varlık fonu altında onlarca milyar 'da artık evet propagandasının emrine girecek.

peki sen hayır için hayırlı ne yapıyorsun?

sonra yarın şurda 2 ay sonra, hiç bir şey yapmadan olup biteni seyredersen
ve eğer hayırsız bir sonuç çıkarsa ağlamak yok.

çekeceğin herşey müstehak olacak.
özellikle muhafazkar kesiminlere ulaşmak için
muhafazakar ve sağ kişi ve grupların hayır demesi ve bunun insanlara ieltilmesi yayılması çok önemli.

ismet özel de hayer diyececeğini belirtmiş.
http://odatv.com/ismet-oz...ini-verdi-1102171200.html

saadet partisi hayır diyeceğini açıklamıştı zaten.
http://www.ulusalkanal.co...ini-acikladi-h141478.html

bu kesimlerin hayır, benim hayırımdan 10 kat daha güclü ve etkilidir. yok öyle hayır diyenler ateyis, teröris deme cinliği. aha da geldiğiniz kökenizi olan parti ide hayır diyor.
(bkz: taktik maktik yok başkanlığa hayır hayır hayır)

aha işte ne zamadır aradığım taktiği ve tekniği sonunda buldum, şükür kavuşturana.
baskanlık sistemin tam olarak ne anlama geldiğini, ne getireceğini anlamazlıkdan gelin.

Referandum süreciyle ilgili konuşan Erdoğan, "Sağlıklı bir anket döneminde değiliz. Halkımızın sistemi tam olarak anlama konumuna geldiğine inanmıyorum. Kandil'de olanlarla bunlarla hareket edenler ve uzantıları hayır diyor. 16 Nisan aynı zamanda 15 Temmuz'a cevap olacaktır. Bir çıkış olacaktır. Hayır diyenlerin konumu, 15 Temmuz'un yanında yer almaktır" değerlendirmesi yaptı.

http://www.abcgazetesi.co...stemi-anlamadi-43399h.htm

https://www.facebook.com/.../1723332467680677/?type=3
hayır fileması hazırlamak.
Düşünmek yeterli olacaktır, aslında bukadar kolaydır.