bugün

hayvanseverlik normaldir, köpektaparlık ruh hastalığıdır.

köpektaparlık köpeğe tapınmadır.
köpektapara göre köpek insana saldırdığında suçlu insan ilan edilir.
köpektapara göre köpeğin yaşam alanı sokaktır, hayvansevere göre köpek insanla beraber yaşaması gereken canlıdır.
hayvanseverlik, insanları sever gibi hayvanları da sevmektir. hayvan severken de bütün evcil hayvanlar sevilir, yani şu köpektaparların pek sallamadıkları kediler, tavşanlar da sevilir.

köpektaparlık ise köpeğe tapmaktır. radikal ve zararlı bir görüştür ve devlet tarafından bastırılmalıdır.
Birine köpek tapar diyene ağır küfürler eden biri olarak evimde ve iş yerimde kedi besliyorum,

Mahallemde sosis adını koyduğum sevimli, komik bir köpek var işten gelirken ona ara ara salam alıyorum,

Bir hayvanın iyiliğini isteyen birine köpek tapar diyen bir oç yada ailesi zor duruma düşse imkanım olsa ilk yardım edecek kişilerdenim,

Birleşmiş milletlerin gıda yardım programına elimden geldiğince destek oluyorum yani afrikada çocuklar aç diye dine saldıran ipneler gibi yapmayıp bizzat yardım etmeye çalışıyorum

Bunları neden anlatıyorum

Çünkü hayvan seven insan, insanı da sevendir.

Not: her türden zayıfları hor gören, kötülük yapmak isteyen, bunlara bilerek yada bilmeyerek(evet bilmeyerek) destek olan oç'larının anasına bol bol küfür ediyorum.