bugün

Nihal Yalçın olmasına rağmen beğenmediğim reklamdır.
(bkz: hayvanlı)*
saçma müzik, anlamsız sözler, iğrenç danslar, çirkin karakterler, gerizekalıca hareketler, renk karmaşası görüntü, boktan finish. bu reklamda emeği geçen herkesin ülkeyi terketmesini ümit ediyoruz.
tavuğun sesi için izlediğim reklam. hele o sonundaki konuşmasına bitiyorum.
şarkısının içinde babaannemin isminin* geçtiği reklam. ilk gördüğümde bayağı gülmüştüm. sonra noluyor lan deyip kanalı değiştirdim.
Saçma olmasına rağmen sabah sabah dilime dolanmış garanti bankası reklamı. en ilgi çekici karakteride tavuk olmuş. reklamın başarısı dillerde yer etmesiyle birazda ölçülür. Bu durumda bu reklamda başarılı olmuş diyebiliriz.
meraktan oturup Bremen Mızıkacıları masalının özetini okutan reklam. ne alaka, kel alaka, ne bağlantı var hiç anlamadık.
iticidir.
bremen mızıkacılarının amına konulmuş halidir. iyi de kediye ne oldu ve kuş nerden çıktı la ?
--spoiler--
(bkz: belediyeden rıza)
--spoiler--
gelecek aşaması merak edil(me)mektedir.
başroldeki tavuğu seslendiren kişinin nihal yalçın olduğunu düşünüyorum.
tavuğu seslendirenin nihal yalçın ya da dilek çelebi olması kuvvetle muhtemel.
Bu reklamda Hedef kitle çocuklarsa adamlar geleceğe yatırım yapıyorlar demektir. Takım tutmak gibi düşünün, takımların başarılı oldukları dönem en fazla taraftar topladıkları dönemdir. En çok adının çocuklar tarafından duyulduğu dönem ayrıca. Olabilir lan belki tamam öyle bir an düşündüm de niye olmasın.
Dikkat çekmek için artık ne yapacaklarını şaşıran kitleler..
garanti bankasının ne kadar itici bir banka olduğu gerçeğini göz önünde bulundurunca reklamın iticiliği iki katına çıkmaktadır.
Telif hakkı nedeniyle tavuğun güvercine benzediği reklam.
müşterilerini soktuğu kılıkları anlatmak istediği reklam.