bugün

pastaneye cafeye sizinle buluşmaya önceden evde yemeden gelen kızdır, beleşçidir.
şişman kızdır.
dışarıdaki hayatın acıktırdığı kızdır. evde yemiş olsa bile dışarı çıkar çıkmaz acıktığını hisseden ve ne görse canı çeken kızdır. yer yer yer ve yer. yorulmaz. en az bir erkek kadar yer.
morali bozuktur. bazilari kendini yemege verir.
(bkz: mutlu olmak icin cikolataya abanmak)
yesin yeter ki yesin. koca bir menüyü söyleyip 2 patates kızartması yiyince doydum ben diyen kızdan çok daha iyidir böylesi. yazık lan cömertlik yapıp "ben yerim kasma yaa" da diyemiyorum gidiyor çöpe güzelim burgerler.
edit: olm hasta mısınız neyini eksiliyonuz lan?
hayvan gibi zıçmıyorsa bağırsakları bok dolmuştur ve hazım problemleri yaşar.
Yatakta istediği kadar yesin de dışarıda yemesin denicek kızdır.
Allah israf edeni sevmez. Araf suresi 31. Ayette "yiyiniz iciniz fakat israf etmeyiniz" diye bir cümle gecer. Allah resulunun de bolca israfla ilgili hadisi vardir. Cok yemek aşırıya kacar. Israftir. Yettigi kadar yenmelidir.
eski sevgili.
inşaat amelesi gibi sıçan tiptir.
duble iskender partisi yapabileceğiniz kızdır.
Benim sözlük... Arkadaş toplantılarında iki büyük boy menü yedikten sonra herkesi şok ettim. Üzerine doymadığımı söylediğimde benden kilolu diğer kız arkadaşlarım tarafından linç edildim...
Şişman olması muhtemeldir.
depresyonun sebep olduğu bir durumdur. genelde dertleri içine atan insanlardır.
(ehehe saka ya ben 150 kiloyum kendimi avutuyorum.)
hayvan gibi sıçan kızdır, iticidir.
benim tabağımdan yemediği sürece sikimde olmayan kızdır.
insan gibi yemesi gerekli olan kızdır. Fıtratı açısından, yoksa insan olana çiğ zebra yemek, yada geviş getirmek yaramaz.
hayvandır belki de...
güncel Önemli Başlıklar