bugün

öncelikle Starbucksın kahvelerini beğenmediğim için gitmiyorum kahve dünyasını tercih ediyorum daha orijinal kahveleri var. ikisinide dene tarafını seç.
ben gitmedim. yaşıyorum hala. mutluyum.
Ağzını büzerek venti iced non fat long shot raspberry latte lütfeeğn dememiş insandır.
En güzeli filtre kahve de iç çık.
Sıtarbaks elitleri yine doluşmuş.
Fındık aromalı vip içerim daha iyi. Saçma sapan gösteriş için gidilen bir mekan. Özellikle Türkiyede nedense. Basın gidin mk gayfe lan bu bimden seç bi tane kışın gir yorganının altına elâleme bir şey gösterme çabasında olmadan üfleye üfleye iç.
karton bardakta kahvemsi bişeyler içmeyi elitlik sanan gerzeklerin çekemediği insan. ulan dünyada türk kahvesi diye bir kahve çeşidi var a.cıklar.
şehrinde starbucks olmayan tiptir, ya da starbucks içen arkadaşından tadına bakıp beğenmeyen tiptir. ya da starbucksta takılmayacak kadar kapitalizmin sınırlarını aşmış kendini salaş mekanlara salmış tiptir. yargılanıcak bir şey yoktur, normal bir şeydir. starbucksa gitmekle kimse sınıf atlamıyor (çoğu insan öyle sanıyor cünkü). he şunu da belirteyim, starbuckstan kat kat güzel kahve dükkanları var.
Starbucks'a gitmemiş insan anlaşılabilinir. Bunun bir üst versiyonu starbucksa sadece kahve bardağının fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaşabilmek için giden insan. Sıfır abartı; içerisi hınca hınç dolu herkes kahvesini almış ama kimse içmiyor. Sosyal medyada resim paylaşıldı mı görev tamamlanıyor. Bu tipin bir üst modeli ise kolasının üstünde burger king yazsın diye sıraya girenler.evet yanlış okumadın sadece burger king kolası alabilmek için sıraya giriyor. Nerede mi oluyor bütün bunlar (bkz: çin)
Atma recepçiler için yıllar önceki şangay eyyorlamam da dursun burda (#25792809)
gitmedim ve bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum.
(bkz: sorduk mu)
Benimdir. Sırada sipariş verme gerilimi yüzünden burger kinge bile giderken bir çekiniyorum. Kendimi starbucks'ta düşünemiyorum. Bak yine düşünüp rahatsız oldum. Kahvenin ismini söyleyemiyorum ve insanlar bana gülüyor. Kahretsin!
O değilde annem her haftasonu arkadaşlarıyla gidip cheescake yiyomuş, ben daha içeri gidip işler nasıl dönüyo diye bakmadım.
1 defa mecburiyetten gittim daha da gitmem..kahvenin kalitesinden falan değil,ki espressoya bayılırım,ama giden tipler o kadar mide bulandırıcı ve iğrenç ki..

Sözkonusu elitlikse ve kahvenin tadıysa gloria jean's starbucks'a bin basar uyandırayım gençler..zengin çomarların yeri orası,fazlası değil

Edit : o çomarların biri tam altımda şuan
Gayet doğru bir başlık olmuş. Sigara gibi bağımlılık yapıyor bir süre sonra. O hazza erişen bir insan bir daha kolay kolay bırakamıyor. Bu yaşa gelipte hala gitmemiş olan bir çomar varsa daha da gitmesin zaten.
pek bir şey kaçırmayan insandır. Hatta sıradanlıktan uzak bir insandır. 10 tl lik, on saat beklemiş, bayat ve yanık kahve sevmiyordur.
o kişi benim. hiç gitmedim evet. çünkü hiç öyle bir çevrem olmadı. kahve dünyasına bile gitmedim. çünkü çaya 1 lira kahveye 3lira üstü vermek gereksiz geliyor.
parasının kıymetini bilen tipdir.
Parasını boşuna harcayamayacak olan tiptir. bir kahveye 10 lira vermek bizim gibi mahalle çocukları için aşırı lükstür kusura bakmayın. Bu kadar müsriflik bizi aşar.
sıtarboka hiç gitmedim yanından bile geçmedim hiç bir güç beni o nalet yere sokamaz girmem.
yol üstünde apar topar girdigim bir mekanda bile daha iyi kahve içiyorum. white chocolate mochayla ünlenmiş bu şirketimizin kahvesini begenmeme sebebim belkide mochasını içmemiş olmamdan..