bugün

hayatında hiç sosiste salam da yememiş çocuktur, onları yese bir nebze algılayacaktır pizza tadını.

ben hiç pizza yemedim mesela, ninja kaplumbağalarda falan görüyodum donatello vardı çok seviyodu böyle küçükken izlerken hep özenir pipim şişerdi pederden isterdim ama peder ekmek yediğine şükret piç! deyip kafamı patlatırdı, arkiler hep yerdi dışarda anlatırlardı kaşarı uzuyor falan diye, ben kaşar bile yemedim ya, dedem yiyor kaşarları kaşar hastası adam roma'da gladyatörken de hep kaşarları dedeme verirlermiş öyle diyo, dedem spartacus'u dövmüş benim kore savaşındayken, acayip güçlü dedem var gücünü kaşara borçludur kendisi, ama pizza çok güzel ya, dominos var ondan istiyom hep 3 yıl para biriktirirsem alabilcem, günde 25 kuruş atıyom kenara valla, peder bulmaz inşallah.
iyi ki yememiş çocuktur. zira, ev yemeği,anne yemeği varken pizza da kim ola ki diyoruz.
küçük çocuklara pizza, hamburger yedirilmelidir. fast fooda alışan bünye anne yemeğini yemez.
annesi pizza yapmaya çalışmış ama börek tarzı bir şey olmuştur. ondan beridir pizza yemeye nefret edecektir.
köy çocuğudur , nerden bulsun pizzayı .
belki de 22 yaşında bir çocuktur. *
çok şanssız çocuktur.
yalniz1opera ya başvurursa yardımcı olabilir.
çoğu türk çocuğudur.
pizza yememişse de pide yemiş çocuktur. sanki pizza çok matah bir şey.
çok fazla şey kaybetmemiş olan çocuktur. ( biz yedik de ne oldu? )
açlıktan ölen çocuklarla aynı dünyada yaşıyorken pek de konu edilmemesi gereken çocuktur.
ninja kaplumbağalar'ı izlememesi gereken çocuktur.
normal bi durumdur illa pizza mı yiyecek.
(bkz: pizza olmasa da olur hocam)
annesi hep evde olmuş, çocuğu evde yemeksiz ve yalnız bırakmamıştır.
pek de önemli bir şey kaçırmamış çocuktur.
mesela burada pizza yemeyen çocuklar için sözde üzülenlerin kaçı hayatında çapati yemiştir ? sanırım %1 i belki. ama dünyanın bir yerinde çocuklar sürekli çapati yemekte ve yemeyen çocuklar da pek bir şey kaybetmiş sayılmadılar.
anne pizzasını yemişse sayılır mı acaba diye düşünülmesi gereken konudur.