bugün

(bkz: işkembe)
normal olan erkektir. tamam sex bir ihtiyaçtır ama bu ihtiyaç için 50 lirayı veren herkesin götürdüğü bir kadınla birlikte olmak hakikaten midesizliktir.
onunla sevişmiş erkek midir bilinmez, ama mühim olan sokaktan caddeden yahut bir bar da oturan bir cafe de oturan, ya da, kesiştiğiniz bir hatunla sevişmektir. erospu para ile ihtiyaç gördürür, ama şu mekanlarda ki hatunlar kişiden etkilenmesiyle sevişir, esas olan da budur zaten.

iki kural önemlidir bura da. normal bir kız ve ihtiyaçtır nihayetinde sevişmek, ve parasal açıdan verme olayı olmamasıdır.
ona kendisini saklayan birine, kendisini saklayan erkekdir.
(bkz: ne dedim lan ben)
(bkz: not alın bunları sınavda gelebilir)
milli olma yolundaki ilk tecrübeyi es geçip yatakta sevdiceğine karşı hanzolaşması muhtemel bir garip erkektir. gerçek erkekler anlar...
aman sevdiceğime rezil olmayayım diye çirkin olaylara girmeyen erkektir.
hayatını orospuları götüren playboyları izleyip elini sikmekle geçirmiş erkektir.
sevgilileriyle düzenli sevişen erkektir.
o: sen kac yasindasin lan b: onalti abla o: hahaaa ne ablasi lan, ablani mi sikeceksin? b: yok yani sey oldu da o: buraya nasil girdin sen? b: kapida bi adama para verdim o: hmmm büyüklerin mi getirdi seni mektebe? b: yalniz geldim o: afferin lan. daha önce hic am siktin mi? b: yok o: hic am gördün mü? b:??? o: ancak ebenin amini görmüşsündür sen. hihihi. b: ??? o: demek ilk kez beni sikeceksin? b: ??? o: oglum hic unutmazsin lan beni. bari sana özel muamele cekeyim. hic oral seks yasadin mi? b: ???? o: hahhaaa onu da mi bilmiyon lan. sikini emen oldu mu? b: ???? o: ne diye sordumki, kim emecek? kizoglan kizsin sen b:??? o: heyecanli misin? b: hefet! o: dilin mi dolandi acemiii hahhaaa b:??? o: amimi görmek ister misin? b: ???? o: dilini mi yuttun lan cocuk hahhaa bak iste burda bak b: ???? o: nasil, begendin mi? b: ??? o: hele bi sikini yoklayim anlariz. oooo bu ne lan, civi gibi bu. beni deler gecer lan bu hahhaaa b: ????? o: gel gel agzima ver yaragini. (az sonra) oglum yüzüme gözüme fiskirdin pic. daha icime bile girmedin. hay senin sikine! b: kusura bakma abla o: hay ablani sikiyim, ne ablasi lan. paran var mi? bir posta parasi daha vermen lazim. b: var o: cok var mi? b: var evet o: beni begendin mi? b: hefet! o: o zaman bastan basliyoruz. sana kari sikmeyi ögretecegim. ooo yine sahlanmis seninki. gel!..