bugün

yer kalmamıştır.
maksimum bir ay ı vardır yada, bir kaç günü belki. en azından bende öyle oldu *
hayatına sokmaz ama kalbine sokabilir. ucu açık bir cümle gibi duruyor.
yalan söylemede son levele ulaşmış insandır. artık kendine bile yalan söyleyebiliyordur.
sözünü tutacağına pek inanmadığım kızdır. kızgınlıkla ve acının etkisiyle söylemiştir.

ya da benim sevgilimdir.
sokmayacağın şey seni çıldırtır.

(bkz: penis)
büyük konuşan kızdır. illa ki birileri girecektir hayatına.
hayatıma burnunu sokanın hayatına sokarım diyen kız olabilir. çok arabesk.
tavuk tövbesidir. ilk gördüğü yakışıklı ile kararı değişiverir.
Lezbiyen olmayı seçmiştir. *
Sadece hayatına değil başka yerlerine de sokma diye cevap verilmesi gereken hatun.
hayatına en kısa zamanda erkek sokacak olan kızdır.ne kadar büyük konuşursan başına o gelir.~ ~swh~ ~
adı üstünde hayatına sokmayacaktır vajinasına değil.
güzel yalandır. sadece kadınlar da diil, erkek de vardır bunu diyen. ha tabii o başka kadın sokmayacağım demişti. doğru, sokmadı da. neyse o başka konu. ayrıldıktan 1 hafta sonra ayarlamıştı birisini. evet, artistti.
hayatına sokmaya bilir ama başka yerine * illaki sokacağı kesindir.
gider ayak iltifat etmiş kızdır.
yalan söyleyen kızdır.
hayatına soktuklarının ya hayatlarına sokmuş ya da hayatlarına soktukları hayatına sokmuş kızlardır. ya da bu havayı vermeye çalışan ergen triplerindedir, bi siktirsin gitsindir.
erkekleri hayatına soktukça patlama derecesine gelip kendini geri çekmeye çalışan kız tipidir.
kızların söylediği normal yalanlardan sadece biri.
(bkz: en çok söylenen yalanlar)
başına gelecekleri tahmin edemeyen kızdır. öyle biri gelir ki, bütün duvarları yıkar, bu kızımız da sözünü yemek zorunda kalır. büyük konuşmamak lazım.
eskı sevgili fihristine göz atan kızdır.
- hayatıma başka erkek sokmayacağım ali sami!
* ben sana erkek sokamazsın demedim, erkek sana sokar dedim nalan!!!
- neee, ama ama ama, ühühühühü....
yaşadığı sorunlar karşısında büyük konuşan, normal karşılanası kızdır.

o an için hissettiği acıyla hayatına başka birini alamayacağını düşünür, kendini başkasıyla göremez bir türlü.

yara geçip yeniden sevdiğinde bu tutumu değişecektir. bu süreç 1 yıl olabilir, 10 yıl olabilir. garantisi yok.