bugün

bizim zamanimizdan bu yana ulkede cok sey degisti maalesef.
azalarak bitseler keske.
bir soru.
Haklı sorudur.

Karma eğitim orospu yetiştiriyor yani.
müdürü suçlu bulan kafayı çözemiyorum, sözlükte am am am diye inleyenleri görüp hala böyle şeylere destek olacağınıza köstek oluyorsunuz şaşıyorum harbiden.

erkek kıza hiçbir zaman cinsellik harici yaklaşmaz! yaklaşıyorum diyende yalan konuşuyordur veya nefsi onu kandırıyordur bunu 7 den 70 e bütün erkekler biliyor. sadece işine gelmeyen kaypaklar itiraf edemiyor.
insanlıktan nasibini almamış müdür beyanıdır.
bu ve bunun gibi zihniyetler yüzünden geri kalmışlıktan kurtulamıyoruz maalesef.
bir erkek olarak, kadınlara karşı bu cinsel obje yaklaşımdan ben bile nefret etme noktasına geldim. ki, kadınların nasıl düşündüklerini ve üzüldüklerini tahmin bile edemiyorum.

bu ve bunun gibi zihniyetlere sahip insanları ise kınıyor, biraz da olsa medeniyete davet ediyorum. "erkekle arkadaşlık eden kız yolludur" , "kadınla erkek arkadaş olamaz" , "otobüste erkek yanına çekinmeden oturan kadın orospudur" kurtulun ulan artık şu düşüncelerinizden. sen erkeksen o da kadın. sen nasıl 22 yaşında bakir bir erkeği ayıplıyorsan bakire bir kız görünce de orospu demeyeceksin. saygı duymasını artık öğreneceksin. namusu bacak arasında değil fesatlığınla namussuz olmayacaksın.

ne kadar şanslıyım ki ben erkek olarak doğmuşum.
bir okul müdürünün sorusu(ymuş).

o kadar atanmayı bekleyen, zehir gibi, acar genç varken böyle amına kodumun sapıklarını eğitimci diye müdür sıfatıyla görevlendirmiyorlar mı insan çıldırcak gibi oluyor.
AKP döneminde gerçekleşmiştir.
-üniversite sınavı
-üniversite eğitim
-kpss sınavı (son yıllarda diyelim)

gibi süzgeçlerle eğitimci yetiştirmenin sonucudur.
her okuyanın adam olacağı fikrinin, yanılgıdan ibaret olmasıdır.
kpss gibi aptalca bir eleme sistemi geliştireceğinize ya da yeni sınav sistemleri üreteceğinize; insanların bu tür mesleklere uygun olup olmadıklarını sorgulayın.
gelişimini tamamlayamamış insanlardan eğitimci mi olur?!
yükselen bir akımın bozuk zihniyetli sözüdür.

(bkz: yobazizm)

diğer sözler; (bkz: makyaj yapar kıvırtırsanız özgecan gibi olursunuz)
(bkz: başınızı örtmezseniz özgecan gibi olursunuz)

(bkz: x yapmazsanız şöyle olursunuz)