bugün

babaannesi ya da anneannesi tarafından büyütülmüş çocuktur. maddi durumları zayıf olduğundan babası hiç dadı tutamamıştır fakire. gel gör ki dadı eksikliği bünyesinin her tarafını sarmıştır sarmaşığımın. böyle dadısız büyüyen çocuklar gördükçe hepsine birer madam yollamak istiyorum toptancıyım!
öldürülmesi , taksimde asılıp sallandırılması gereken çocuktur. parası olmayanlar ölmelidir. hatta bunlar ergenekoncudur bile...

(bkz: cool adam başlıklarını 10 km öteden tanımak)
ezik çocuk, cahildir, kördür, sağırdır(!)

hele bi dadısı olsaydı ne olurdu? süper eğitim, süper ilgi, küçükken tatlı olan şımarıklıklar büyüyünce iğrenç bir ibneliğe dönüşen artistlik. büyüyünce diğer dadısız insanlardan(yuzde 95e tekabül eder)uzak kalmak, onları anlayamamak. küçükken parkta arkadaşının başından aşağıya kum boşaltıp tırnaklarına onu kazıyıp, tırnaklarına dolan kum taneciklerini göremezdi. mahalleye gelen seyyar satıcıdan aldığı şekeri dadısız çocuklarla paylaşamazdı. ve yine küçük dadısız arkadaşlarıyla toplanıp mahalle maçı yapmadan, tasosunu, misketini oynamadan evine dönerdi. artı olarak, hayatın ufak tekmelerini çocuklukta yiyememiş olduğu için bu yaşında geldiğin de hırsını bu dadısız çocuklardan alırdı. alıyordu. alıyor.

(bkz: yeter ulan)
ihtiyacımız vardır gerçekten böyle çocuklara. bunlar büyüyecek ve halkına yani halkına derken bize, elit sınıfa hizmet edecektir. bizi hastaneye taşıyacaklar, bizim şöförlüğümüzü yapacaklar, bizim çöplerimizi toplayacak, barlara restaurantlara gittiğimizde garsonluk barmenlik aşçılık yapacaktır. eğitim almıştır kıçı kıytırık bir şekilde, üniversite bile bitirmiş olabilir bu çocuk ama her daim fakir kalıcaktır. eğer şansı varsa orta halli biri olabilir..

ancak her daim özeneceklerdir zengin olmaya bu çocuklar.. hep tv'lerde internette özendirici şeyler izleyip zengin olmak, ne bileyim şan şöhret sahibi olmak isteyeceklerdir, arzulayacaklardır hep. ancak bilmezler ki kapitalizm'in kandırmacası içinde köledir onlar. kim demiş kölelik bitti diye, insanlık tarihinin köle sistemi en fazla işleyen çağındayız.

azizim bu işler böyle.. herkese bol başarılar dilerim optum hepinizi.. çalışın çalışın..