bugün

evet arkadaşlar bi mesajıyla hayal kırıklığına uğratan sözlük yazarıdır. Lan sen değil misin beni o entry siyle kahkahaya boğan , bazen hüzünlendirip bazen neşelendiren , sen değil misin yazdıklarıyla her sözlüğe girdiğimde ''ben'' butonuna tıklayıp nikneymini yazıp ''bugün bişey yazmış mı orospu çocuğu'' diye bakmama sebebiyet veren ?

Lan böyle bi yazar vardı hayatımda dün bitti benim için , hayatımda böyle hayal kırıklığına uğradığımı hatırlamıyorum arkadaşlar. Yine bu yardırmış dün , yazmışta yazmış ''ümmedi muhammed aşkına bunda yazıcam lan'' diyip yazdım buna , içimden geçenleri onu ne zamandan beri takip ettiğimi anlattım ona bi mesajımla. Aklımda öyle şeyler kurgulamışım ki o yazdıkça ben aydınlanıcam o yazdıkça ben soyunucam o yazdıkça sevişicez sözlüğe can vericez sanıyorum. Ulan öyle şeyler yazan insana hayranlığımı içtenlikle diler getirdim , ver dese vericem o derece. O kadar şey yazdım gelen cevap dünyamı başıma yıktı (bkz: saol cnm ya d d d)

Ya sen benimle dalga mı geçiyosun amcık ağızlı ? nesin lan sen ? kimsin ? kim yazıdırıyo sana bana bunu yapmak zorunda mıydın. Ben geceleri uyumadan 2 paket sigara bitiriyim bunun entrylerini okurken , bana ''saol cnm ya :d.d.d'' şeklinde cevap versin. (bkz: hassiktir)