bugün

denizde görmüşlüğüm vardır ama havuzda görmedim yani nasip olmadı oysaki bu sene tam 3 kere biri sıçtığı için sitemizin havuzunu kapatmışlardı.
yıl 2006 bi oteldeki havuzda yüzmekteyim. havuz çocuk havuzuna bağlı neyse ben çıktım havuzdan.Bir tane 4 yaşında küçük bir çocuk vardı. Çok tatlıydı velet.yüzüyordu çocuk havuzunda birde ne göreyim...BOK.Hem tuvaletini havuza yapmış hemde gülüyor neyse ki o an havuzda değildim sonra havuz 1 gün kapalı kalmıştı.
Durup dururken gulmeme sebep olan baslik. Hayali bile komik bir durum.
çocuk havuzunda mevcut olabilir. evet.
bokların yüzmeye hakkı yok mu arkadaşlar. lütfen maddecilik yapmayın.
mr hankey tatilde olabilir.
sen de yüzüyorsun bok sana bir şey diyor mu?

boka bir şey demeye ne hakkın var!

ya azcık hoşgörülü olun halden anlayın siz de bok olabilirdiniz.
aynısı yıllar önce çocukken başıma gelmiştir. baktım denizde kahverengi bir cisim yüzüyor, tabi plajda hela da yok amca oğlu hiç kendini kasmadan bırakmış ama suyun üstüne çıkacağını hesap edememiş.
ufak veletlerle aynı havuza giriliorsa kaçış yok, başınıza gelecek olan hadisedir. ama hadi onu geçtim de ulan koskoca ege denizinde yat turunda sırt üstü denizde uzanırkene yanında bok geçmesi nedir lan.
Henüz dağılmamışsa yeni bırakılmıştır tazedir bırakan orda olabilir.
Sonra midemiz kalkar.
bokun kuru olup sonradan havuza atıldığını gösterir şayet yaş olaydı dibe çökerdi ööfff ne diyom lan ben...
d(bok) < 1 olduğunu gösterir.
Valla okuyunca guldum.
(bkz: bokavuz)
Dağılmaması için poşetle yakalanmaya çalışılan kahverengi cisim.
havuzda boğulan bok görmek kadar sıradışı olmayan hedecik.
olay türkiye de yaşanıyorsa, o boku seyretmeye koyulacak ve cık cık cık efektleri yapacak onlarca insan toplanacaktır havuzun başına...
sıçan bir günaha girer, daha sonra boku gören bin günaha.
götü bezli çocuklarını havuzda yüzdüren anne-babaların sorumluluğundaki hadisedir.
(bkz: yemek yerken okunmaması gereken başlıklar)
karşısında dumur olunacak hadisedir. ayrıca bir insan bunu görmeden tahayyül edemez diyerek başlık sahibine bok atmadan da geçmeyelim. *
(bkz: herbokolog)
iğrençliğin tam adıdır. *
90 lı yıllarda evren sitesinde gerçekleşmiş hadisedir. kaynağı bilinmemekle birlikte bir veletten çıktığı tahmin edilmektedir.