bugün

alkollüyken çok sık yapılan işeme aktivitesi.
havuzda boyalı ilaç varsa, anında renk verirsiniz...
o havuzda olup da su yutan kişi için büyük talihsizliktir.
herkesin yaptığı, fakan "ben asla yapmam!" dediği faaliyettir. havuz ilaçlı ise de sıçtığınızın resmidir.
çocukların ve ne yazık ki bazı büyüklerin tuvalete gitmeye üşenip bolca yaptığı ve bir süre sonra suyun hafiften ısınmasına neden olan eylemdir.
havuza gitmeme nedenidir.
-şişe de
+demem
-hadi nolur nolur
+şişe
-git havuza işe
+ohaaaa... duvar değil miydi oğlum o.
-başlık havuzlu ama ohh serin serin
0-6 yaş grubunun favori eylemidir.
havuza sıçan insanın yaptığından daha merhametli bir iştir. evren sitesinde bunu sıçan versiyonuna da rastlanmıştır.
south park'ın bir bölümüne konu olmuş olaydır.

yapmayın böyle şeyler. işeyen varsa aranızda çok ayıp.
south park'ta doğal afete dönüşen bir olaydır...
(bkz: işemedim deyip işeyen insan modeli)
(bkz: çocuk havuzu)
havuza giren her insanın en az bi kere başına gelmiş olaydır. kimse inkar etmesin.
suyun soğuk olmasından dolayı üşüdüğün anda birden nasıl olduğunu anlamadan sıcak su akımının sana doğru gelmesiyle ilk başta rahatlatan daha sonra karşındakinin pis pis gülmesiyle mevzuyu çakıp küfür etmene neden olan olaydır.
herkesin yaptığı söylenir, ancak niye yapılır hiç söylenmeyen eylem... amına koyam havuza işenilir mi lan?! niye böyle bir halt yersin ki hiç anlamam. yani bi zevk alınıyo mu bundan, yoksa suya girince çişini tutamayanlar mı var mantığı bi izahı yok mu bunun !?!
yaptıktan sonra havuzdaki bir madde sayesinde mayomuzun ve suyun renk değiştireceği geyiğinin korkusuyla, küçükten büyüğe insanımızın etrafına sinsice bakarak çaktırmadan yaptığı rahatlıcı bir etkinliktir.
sıcaklık hissi ve suyun sarıya dönmesiyle ortaya çıkan durumdur. iğrençtir.
cengiz han kanunlarına göre öldürülme sebebidir.
Su, kutsal kabul edildiği için suya işemenin cezası öldürülmektir.
insanların yüzüp sulamada kullanmadığı herhangi bir gölet ve ırmak bile olsa, suya işeyen kimse cengiz han prensiplerine göre kellesini kaybederdi.
"Türk Töresi- Ziya Gökalp."
denize işemek gibi değildir. anında belli olur, sonra görevli ebenize atlar.
küçükken yaptığım inanılmaz derecede rahatlamama sebep olan eylem. küçükken ne yaptığımın farkında değildim elbette şimdi düşününce ne kadar kötü bir şey yaptığımı fark ediyorum. o değil de bi yandan düşünüyorum biri görmüşmüdür acaba yaptığımı*.
havadaki kuşlara bakıyormuş gibi ve de ıslık çalarak yapılması gerekendir. sıçan kediler gibi durulursa anlaşılır.
yapmayiniz lutfen ben havuzda su yutuyorum. oho oho..
Havuzun rengini değiştirir. Evet.
Boşuna tuvalet bulunmamış arkadaşım! Affedersin ne bok varda işersin havuza? Mikroplarını başka insanlara mı bulaştırmak istiyorsun? Ayıp ya hu!
Rahatlama getirecek eylemdir. Evet.