bugün

gizli olmasına rağmen, çoğu insan tarafından uygulanan taktiktir bu. ama kimse de kimseye söylemez, "kanka böle böle ben yüzümü silerken şu taktiği kullanıyom" demez yani tutup da.

evet, kişi sabahleyin kalktıktan sonra yüzünü yıkamaya gider tabi haliyle. yıkadıktan sonra, şöyle bir bakar havluya. "ulan" der, "milletin ağzını yüzünü sürdüğü yere ben de mi sürecem?" çözüm basittir. çünkü kendince, herkes havlunun görünen kısmıyla siliyordur ağzını burnunu. aklına gelen dahiyane fikirle, yüzünü havlunun alt kısmına, o "hiç kimse buraya yüzünü silmemiştir lan kesin" diye düşündüğü kısma bir güzel silecektir yüzünü.

şimdi o taktiği uygulayan kişiye yahut kişilere sesleniyorum: sayın dahiler, sayın aynştaynlar, biliniz ki herkes sizler gibi düşünüyor, herkes havlunun o gizli köşesine siliyor ağzını yüzünü. siz siz olun, gelin orta kısımdan vazgeçmeyin.
bu kısıler bardagın kulplu tarafından suyunu ıcen ınsanların ta kendılerıdır.
bundan sonra havlunun en görünen yerine yüzümü silmeme sebebiyet verecek bir entry.
ben yüzümü yıkamıyorum.
Ev ahalisinden sır gibi sakladığım taktiktir.
ben üzerimdeki bütün kiyafetlerime o islakliği hissettiririm. yüzüm islanmiş onlarin kuru kalmasi yakişmaz.
ben ayrı havlu kullanıyorum.