bugün

Dünya Bankası Raporu'nda "Sülfür içeren kömür, dizel, benzin yakıldığında ortaya çıkan hava kirleticisi" olarak tanımlanan sülfür dioksit miktarında istanbul dünya 7'ncisi ilan edilirken, nüfusu istanbul'un üçte biri olmasına karşın Ankara'da sülfür dioksit sıralamasında hatırı sayılır varlık gösterdi, istanbul'u yalnız bırakmadı ve 97 kent arasında dünya 26'ncısı oldu.

Ve sen tutup ulaşım soruna çözüm diye başka bir soruna ardına kadar kapı açıyorsun. üstelik yaşam kalitesini daha çok etkileyecek olan bir soruna. Peki bu ne kadar mantıklı? Yaptıklarınız yapacaklarınız kanıtı ise bizim hayatlarımız ne olacak? bizi geçtim siz de bu ülkede yaşıyorsunuz. rant için bu ülkeye bakmanız gerek. Kapitalizmin adamısınız anlıyorum. fakat max kar için en çok sizin dikkat etmeniz gerekmez mi? canlıya duyduğunuz saygının önüne geçmiş "canlıya"(para) olan sevginiz.

bence; "Dünyanın en büyük sorunu onu yönetenlerin aptal olmasıdır."
atmosferdeki oksijenin %90 ı algler tarafından üretildiğinde bir etkisi olmayacak olaydır.
bence dünyanın en büyük sorunu eleştirenlerinn eleştirdiklerinden aptal olmasıdır.
mallıktır. zaten amaç ulaşımı rahatlatmak falan değil yandaşlara ekmek kapısı açmak, hizmet veriyormuş gibi görünmek. cebinden mi yaptırdı köprüyü? topladığı vergilerle yaptırdı. ben de benzinden 5 lira alayım, ordan burdan vergi alayım üçüncü köprüyü bırak otuz üçüncü köprüyü yaptırırım. nedir bu şakşakçılık anlam veremiyorum matah bir şey yapmış gibi. ulan adam 10 topluyorsa 7'sini cebe atıyor zaten.