bugün

az önce arkadaşım sordu; adamın biri bugün hava bulutlu mu demiş, diğeri de onu öldürmüş neden? bilmecemsi bir soru, aklıma bir şey gelmedi.
Benim de gelmedi.
ııh, gelmedi.
Çünkü adam hakkı bulutu sevmiyormuş.
aslında o adam cin mafyasının üyesidir sonra mafya içlerinde bir köstebek olduğunu zanneder ve aralarında bir şifre oluştururlar şifre hava bulutu mu dur sonra şifreyi düşman bölgenin adamları öğrenir cin mafyasının lideri adamı düşman mafyanın içine yollar herşey çok güzeldir sonra birden adam dışarı çıkmaya karar verir ve düşman bölgenin adamlarından birine hava bulutunu şemsiye alacam ona göre der halbuki cin mafyasının düşman bölgeye yolladığı adam şifreyi bilmiyordur pisi pisine ölür.
Adamin biri arkadasina hava bulutlu demis. Arkadasi da vay sen bana ordek dedin, hakaret ettin' demis.
asıl hikaye şu şekilde tezahur etmektedir:
2 adam yürürken karanlık gökyüzüne bakıp hava bulutlu mu diye sormuş, diğeri de evet deyip başını sallamış. başını sallarken yanından geçen sıradan bir insanın tikinin olduğundan bihaberlermiş. bu adam başını sallayanların üzerlerine işermiş. çıkarmış malafatı bunların üstüne bir güzel işemiş. sonra bu iki arkadaş polise gitmişler. karakolda olayı anlatırken, havayı soran adamın bildirim sesi sovyet marşı olan telefonu çalmış. bunu duyan polisler de adamı dövüp mapusa göndermişler. bu adam da orda hayatına son vermiş.. peki kim bu adam bilir misiniz? ekmeleddin elvaf.
"Sen bana ördek mi diyorsun" diyerek öldürmüştür.