bugün

gösteripte gizleyenleri de var. abicim bakmıyorum hala çekiştirip duruyor ağlamak istiyorum. (yatağıma koşa koşa gittim kendimi bıraktım böhöhöhöh)
genelde desensiz ve şekilsiz olan bikini üstlerinin tercih edildiği modadır. hem daha rahat olması hem daha hoş görüntü vermesi sebebiyle bundan sonra sıklıkla tercih edilmesi beklenen hadisedir. benim için sakıncası yoktur. tahta gibi olan hatunlar haricindekiler bu modaya dahil olabilir.
çok şık ve güzel görüntü , bazı erkekler için kötü olabilir sütyen askısı görünce bile kötü oluyolar.
henüz rastlamadım pembe sütyenini afişe eden birine. ha rastlarsam hiçte fena olmaz hani. karşılıklı olarak işi şova dönüştürmek epey keyifli olur. o pembe sütyenini gösterir, ben çiçekli boxerımı açarım, o donunu gösterir, ben parmak uçlarımı yalayıp meme uclarıma değdiririm. hani aynı zamanda hatun gögüslerine krem şanti dökmeye başlasa? insanlar elele tutuşsa? birlik olsa? uzansak kolkola? yarın da bayram olsa hani? * **
erkeklerin pipi göstermesinden aldıkları ilhamla yaptıklarını düşündüğüm teşhirciliktir.
kadınlar sütyen giyseler sütyenini gösteriyor derler. giymese yine laf ederler.*
sexi göründüğünü sanmaları bu hatunların mal olduklarının göstergesidir.
Beyaz gömlek içine pembe veya siyah sütyen giyip bakın ben burdayım diyen hatun kişisidir.. Evet çok yakışır sexapalite tavandır ama ortalık öküz doludur. yapma aybalam yapma maralım yapma yaban mersinim..
kadınlarda özellikle son dönemlerde gelişen ''ne kadar çıplaksam o kadar güzelim'' algısının tezahürüdür. bu algının gelişmesinde, adriana lima'yı kot pantolon, kazakla görseler bakmayacak olan biz erkeklerin, şort giymiş ayşen gruda'ya dünyanın en güzel kadını gibi davranmasının payı büyüktür. kadınlar da bu götten uydurulmuş(mecaz anlamda değil) güzellik algısına kapılıp, birbirleriyle ''ben daha güzelim, neden? çünkü daha çok erkek salya akıttı bugün'' yarışı yapmaya başlamışlardır.

şimdi, sokağa çıkmadan önce 4 saat süslenip sonra da ''yoo ben kendim için giyiniyorum/süsleniyorum'' diyen bir abla itiraz edecektir ancak, benim konu hakkında bi teorim var. bir gün kadının biri kafayı kırıp bornova küçükpark, alsancak, taksim, ortaköy gibi yerlerde çırılçıplak dolaşmaya kalksa, ''oh be sonunda'' deyip peşinden soyunmaya kalkacak en az 500.000 kadın bulabilirim.

bana ne kim ne yaparsa yapsın, dindoşlar gibi din/namus üzerinden muhabbet çevirmiyorum ancak sevgili bulmak için vücudu/babası elverdiğince dekolte, mini giyen bir ablanın muhtemelen 1 ay sonra ''ühühü mahmut beni kullanmak için çıkıyormuş'' diye ağlaması hayata dair en büyük ironilerdendir.
hoş olmayan bir modadır.
(bkz: cici meme)
(bkz: tumblr ın türk kızları üzerindeki etkisi)
erkek için (bkz: kadın sex objesidir) algısını gerçekleştirende yıkacak olanda büyük oranda kadının kendisidir. yinede oran verirsek yüzde 83,989563795637898 den aşağısı kurtarmaz.

(bkz: inandırıcı olsun diye küsuratlı rakam vermek)
(bkz: caps yok mu)