bugün

en asil duyguların başında gelen eylem.

iğrenç günler dostlar,

hayatın en güzel evrelerinden biridir, sevgiliyle vakit geçirmek. çoğumuz buna zaman yaratabilmek için, bilmem kaç tane takla atarız.

yine, günlerden bir gün, hatun eve geldi. tavla oynadık, film izledik. hadi değişik bir şey yapalım dedi. aklıma, hemen sessiz sinema geldi. bizimkisi bayıldı.

karşılıklı koltuklara geçtik. önce ben dedi. dahiyane beynimle hemen bildim tabi. sonra, sıra bana geldi, başta karar vermiştik, el teması var diye. hemen, kelimem olan çiftleşmeye geçtim tabi. içimden de, aferin ulan, gerdekci dedim kendi kendime. elinden tuttum, yatağa attım, tam kemerimi açıp, düğmelerimi çözdüm ki, bir kikirdeme geldi hatundan. ne oldu? diye sordum.

- buldum buldum dedi!

imkansız olacağını düşünerek, devam ettim çözmeye.

ufff buldum diyorum gerdekci yeter artık dedi.

afalladım. buyuk bir ozguvenle!

neymiş cevap? dedim...

- çiftleşmek dedi.

o, an basımdan asagı kaynar sular dokuldu.

hayallerim, elimde sikim, allah ım ben nerdeyim?!!!

siz siz olun, aşırı zeki hatunla birlikte olmayın...

bir başka, elimde kaldı yazık, çiçeklerimle mendilde görüşmek üzere...
direkt uygulamaya koyulmak.
Türk erkeklerinin uzmanlık alanıdır. Yüksek lisans yapmışlardır çiftleşme konusunda. Anlatmakta sıkıntı çekmeleri elden değildir.
(bkz: sessiz film oynarken dudak yalamak)
(bkz: anlatılmaz yaşanır)
bütün parmaklar açılmalıdır. daha sonra orta parmak içeri doğru eğilirken bilek hafif dışarı çıkarılır ve sağ sol periyodunda salınım yapılır.
önce sol el yumruk yapılır. sonra hafif serbest bırakılarak yumruğun orta bölümünde, parmak boğumlarının arasında küçük bir boşluğun oluşmasına izin verilir. sağ elin ayası; bu boşluk tam ortalanarak, gergin ve güçlü bir biçimde yumruğa vurulur.

- lââââk!

şeklinde ve kulaklarda çınlayan bir sesin çıkması beklenir. sessiz film mantığına ters düşmekle birlikte olayı en iyi tasvir eden anlatımdır.

görsel
sessiz sedasız , yine getirdin konuyu, oraya.
(bkz: ciftlesmek)
bir film olarak çiftleşmek sorusunu akıllara getirir.