bugün

bu yazıyı hastalığını bana büyük bir zevkle bulaştıran arkadaşıma adıyorum. Ulan sığır arkadaşım nasıl bir hastalığın varmış? bu ne ağrıdır? sabahtan beri ayağa kalkamıyorum eklemlerim çalışmıyor yürüyemiyorum.
Dahası da var üzerimde bir ton şey var ve üşüyorum. Ayrıca kollarım 70 derecede elim 5 bile değil. Hülasa oğlum bir de hastaysan gelme la vallaha gelme. Zaten fakültede devam zorunluluğu da yok benim gibi masumlara en önemli gününde bunu yapma.
hastanin, hastalagi boyunca her gun kendisini ve diger aile fertlerini cokca andigi arkadas tipidir.
Grip, nezle bana zaten hep arkadaşlarımdan bulaşır. Çok ağır geçirmem ama sinir olmuyor değilim yani. Hastayken de insana yaklaşılmaz ki ama.
siz ondan kaçmanıza rağmen üstünüze gelen durmadan sizinle temas yapan arkadaştır. "hastalığımı ağır geçiriyorum" dersiniz umurunda olmaz her zamanki gibi devam eder. sonra bir gün bir bakmışsınız boğazınız ağrıyor. daha sonra hastalık hemen ilerler ve götünüzden bile mendil çıkarır hale gelirsiniz. sonra arkadaşa mesaj atarsınız ve öğrenirsiniz ki onun hastalığı geçmiş...

Oh iyi lan böyle ben kıçımı yırtayım hasta olmamak için sonra gelsin bir arkadaş beni hasta yapsın. ben de bulaştırayım da görsün o.
(bkz: piç arkadaş)
Kafasına basılıp kafası ezilesi arkadaştır.
insanı katil eder bu Orospu çocukları. işyerinde bi eleman var arkamda oturuyor bilgisayar ekranımı görüyor zaten o bile ona sinir olmama yetiyor. Bi de bu art niyetli bi tip gerçek düşüncesini söylemez bana gıcık olsa bile dostummuş gibi davranır öyle de şerefsiz biri. Dindar miliyetçi geçinir de ben kendisinden negatif elektrik alıyorum. Çakal rapor almak için korona olmuş 1 hafta sonra gelmiş sanki iş yaptığı varmış gibi dedim negatif mi yok hastalık geçti dedi dışarı falan çağırıyor gitsen bi türlü gitmesen zaten sıkıcı ortam. Amk bundan hastalık kaptım heralde. Zaten zoraki bulunduğum ortamda bi de böyle şeyler geliyor başıma. Sonra katil olunca ben suçlu olacam amk.