bugün

yalnızlıktan ne yapacağını şaşıran kızcağızdır, çareyi hamster'da bulmuştur.
ayh yerim onu, kızıdır.
geneli kezban olmakla beraber, takıldıkları internet sitelerinde sık sık hamster fotoğrafı paylaşıp sevimli olmaya çalışırlar.
kedi canını gibin bi şey yani.
(bkz: böyle mal gibin kezban gibi birşey)
yalnızlıktan xhamster'a giren kızdır ayrıca kendileri.
hayvanı koşturmazsa ve hareket halinde tutmazsa hayvanın kalbi durarak öleceğini bilmesi gereken kızdır. ayarlayın bunları.
sevilesidir.

ay ben fareden tiksinirim, ay ben böcekten korkarım, ay uy cart curt demeyen hatun kişidir.
hamsterinin egzersiz topuna refleks olarak gideceğini bilmesi gereken kızdır. egzersiz topunu kafesten çıkarmaması gerektiğini bilmesi gereken kızdır.
fareden, böcekten korkana kezban diyen erkeklerin, korkmayıp tiksinmeden hamster besliyor diye de kezban dedikleri kızdır.

sen sallama kızım boşver, bak bakalım 9 tane çiğdem biriktirebiliyor mu çenesinde? dakikada kaç tur atıyor?

not: bir diğer kezbandan sevgiler kızıdır...
yollu kızdır.
tekerlekten bahsetmeyen kızdır, evde turlaması için yürüyüş topundan bahseden kızdır!
zamanında bir hamster beslemiştim daha doğrusu buna yeltenmiştim uyurken kafesini kapatmayı akıl edemeyince annemlerin yatağa girmişti ertesi gün bulamadım hayvancağızı tüm canlılardan korkan annem yüzümden.