avantajlıdır. sınav zamanı anfide bos yer olmasa bile muhakkak biri yer verir, kopya cekmek için mükemmel bir kamuflaj olarak kullanılabilinir, sınav soruları zor geldiyse ve hiçbirşey yapamıyacağını anlarsan iki sancım geldi numarasıyla sınav başka bir tarihe ertelenebilinir, babası muhtemel hocalardan biridir bir ders geçme garantidir.
okumak, bilgi ve birikimini geliştirmek yerine hamile kalmayı tercih etmiş öğrencidir. babasının kim olduğu malumdur. öğrenci kim vurduya gitmiş anlaşılan.
Öğrenci üniversitedeyse olağandır, kendi bileceği iştir. ancak, polisin dayak atma sebebinin kızın hamile olduğu için verilen ceza gibi düşünen yobazları hatırlatmıştır yine.

aklını ahlakla namus ile bozmuş olanlar bundan başka bir şey düşünmedikleri göz önüne alındığında kafalarının devamlı nereye çalıştığı anlaşılabilir.
polisten "demokrasi" gereği eylem yaptığı için "demokrasi" gereği dayak yemiştir. bu popüler kişi için söylediğimdir.

normali ise; gayet normaldir efendim. burada öğrenci dendiğinde ne anlaşılıyor merak ediyorum. köylerimizde 17 yaşında kızlarımız evlendirilip hamile kalıyor onlara sesiniz çıkıyor mu?
hamile öğrenci, kendi isteğiyle birinden hamile kalmıştır. ama şu vardırki hamile hiç kimsenin dayak yiyeceğini %80 bildiği bir ortama girmemesi gerekliydi. en azından biber gazından bile etkilenebilir hamile bir bayan.

ancak uludağ sözlüğün hiçbir zaman ekşi sözlük olmayacağını bu tür başlıklarla anlayabiliyoruz. işi hemen namusa, ahlaka kaydırıyorlar. hele birde bu öğrenciymiş. vay efendim vurun kahpeye. recm edin.
Medya bir olayı nasıl göstermek istiyorsa öyle gösterdiğinin büyük bir kanıtıdır. Hamile kız çok sıradanmış gibi anlatılırken polisin dayağı yerden yere vuruluyor. Polis yaptığı çok güzel bişey diyecek halim yok, ama polis kadar kızında suçunun olduğunu kabullenmek zorundayız. Ne yazık ki bu durumu göremeden unutulup gidecektir.
19 yaşında kızı hamile kaldığı için suçlayanlar 9 yaşında çocukla evlenme cesareti!!!ni gösterenlere de az biraz laf söyleyebilirlerse tutarlı olurlar, kanaatine götüren saçmasapan yorumlarla bezeli tespit.

genelde bu durumu eleştiren dürüst!! ahlaklı!! arkadaşlar lise önlerinde pusuya yatıp 13/16 yaş aralığındaki kızları eve atma planlarıyla uğraşan arkadaşlardır..o yüzden çok kasmayın erdem ahlak vs. diye..

edit: zaten dikkat edilirse aynı arkadaşlardır, tüm bel altı başlıklarda önplanda olanlar.
hamilesin eylemde ne ararsın. ben hamileyim öğrenci evinde seks partisi yaptık. oh ne güzel istanbul git vurdur hamile kal ardından eyleme katıl sonrada ben hamile olduğum halde bana saldırdılar. lan anasının aq sen zevkin için hamile kaldın o polis hesabını ödeyecek şimdi. evet zevkin için hamile kaldın lakin eylemde ne areceksin o zaman ayorlamam bu gadar.
erkek olma ihtimali sıfır olan öğrencidir.
(bkz: 55 yaşındayım öyle bir şey görmedim)
yeni bir tanımlama. okulu bitirsem de mi doğursam doğursam da öyle mi okulu bitirsem?

şimdi polis karşısına eylem yapan öğrenci kız hamile imiş çocuğunu düşürmüş. bunu da normal bir şeymiş gibi haber yapıyorlar. yahu bu durumda asıl sorun polisin yaptığı değil o kızın yaptığıdır. sen hem öğrencisin hem hamilesin nasıl iştir bu? annen baban yok mu senin? 8 aylık hamilesin nasıl yürüyorsun? eylemde ne arıyorsun.
hamile olduğu zaten yalan ama. nasıl bir gri propaganda gücüdür, nasıl bi cürettir, nasıl bir nefrettir ki olayı dramatize etmek için hamile yalanını uyduruyorsun?

nerden bakarsan bak sosyal bir facia var ortada:

-anneme hamile olduğumu söylemeyin o beni eylemde sanıyor.