bugün

Evet herifler yalandan filistini koruyacağız deyip iki tane yalandan kırık füze sallıyorlar israil tarafında, israil de uçaklarla yerle yeksan ediyor halkı sonra gene duruluyor hamas gene azıyor. Hamas beladır.
israilden mi duydunuz?.(siyonistler öyle mi diyor)
aynı zamanda bir terör örgütü olarak da tanımlanıyor.
bazıları da canlı bomba intihar saldırıları ile öldürdüğü sivilleri yok sayarak terör örgütü değil özgürlük savaşçıları diyor.
kısacası, benim teröristim iyi senin teröristin kötü tartışmalarında bir argüman aracı.

unutmadan bir maşa diyenler de var.
hatırlayın...

'israil Hamas'ı FKÖ'ye karşı kullandı' tartışmalarını.
Tel Aviv'in islam Külliyesi'ne izin belgesi verme kararı, ilan edilmemiş ama resmi israil politikası haline gelecek olan bir yaklaşımın göstergesiydi.
israil hükümeti, en ciddi düşmanının milliyetçi ve seküler Filistin Kurtuluş Örgütü (FKÖ) olduğunu kavradı ve islamcı rakiplerinin gelişmesine izin verdi.
Daha sonraki yıllarda israil’in eski Savunma Bakanı Yitzak Rabin, islam Külliyesi'nin Hamas'a maddi destek sağladığı iddialarına “FKÖ'nün etkinliğini zayıflatmak için başvurulan bir taktik idi” sözleriyle yanıt vermişti.

ayrıntılar için...

https://t24.com.tr/haber/...as-hakkinda-her-sey,86613
Evet yıllar önce ben açmıştım bu başlığı gene hortlattım. Hamas demek çoluk çocuğu kadını düşünmeden kendi başına hareket eden bir beladır. Yalandan iki füze sallar israili deli eder israil de kadını çocuğu bombalar. Bunu 1940 larda yapacaktınız a gerizekalılar. Şimdi iki soba borusundan hallice füze sallıyor gidiyor fare gibi saklanıyorlar.