bugün

hunharca ve futursuzca atilan iftiralardir. benim bile evimde 1 milyon doleer var, hem de cam kavanozda sakliyorum. ustelik insaat ameleliginden kazandim bu parayi. adam genel mudur olacak o kadar.
sıkan ayakkabıları açılsın diye içlerine banknot tepmiştir (4,5 milyon kadar) . bu kadar büyütülecek bir olay değildir.
acımasızca atılan iftiradır, o kadar milyon dolarları hangi bankada saklayacak, akıl var mantık var. eğer anlaşılırsa, operasyon neyn yaparlar. ha pardon, zaten yapmışlar.
Ayakabi degil ayakabi kutulari. 180 adet...
inanmak istemeyenlerin nitelemesidir.
54 numara ayakkabı giyen banka müdürüne yapılan haksızlıktır.
çok büyük bir iftiradır. ne yapayım yani benim de 10 milyon dolarım var ben de ayakkabı kutularında saklıyorum. ne yapsam kullanmadığımız şekerliklerin falan içine mi saklasam? Tüh ya hep en güvenli yer olarak ayakkabı kutusunu düşünmüştüm.
resmen yalandır. ulan para çalsam gider ayakkabı kutusuna koyar mıyım. başka yermi yok.
yolsuzluk yapmadı olabilir.
son yıllardaki gelişmeleri kendi çapında takip eden bünyemi şaşırtamamış iftiralardan sadece biridir.

ergenekon'da balyoz'da ortaya atılan iddiaların komikliği karşısında bişey yok, iktidar aleyhinde bi komiklik, bi abukluk olunca auvvvvv.
lan tamam 4.5 milyon dolar ayakkabı kutusunda bulunmadı diyelim hadi amk para bulundu işte evde nerde bulunduysa bulundu sikilmiş götün davasını yapıyorlar yok iftira diye. siz şimdi reza zarrab'ın da kara para akladığına inanmıyorsunuzdur hemde halkbankası üzerinden yani şu amerika'da şubesi olmayan halkbankası yani reza sırf amerika kara bültenine girmemek için halkbankası'ndan kara para akladığına inanmıyorsunuz * at gözlükleri takma keyfi. sa.
camiye ayakkabıyla giren 180 kişinin
ayakkabı kutularıdır onlar. bu 180 kişi
önce gezi olayları sırasında camiye
ayakkabılarıyla girmiş, sonra da ayakkabı
kutularına para koyup banka müdürünün
evine bırakarak komplo hazırlamıştır.
banka müdürüne yapılan iftiranın ağababasıdır.
nasıl bir ayakkabı koleksiyonu varsa artık diye düşündürür. ula o kadar parayı o kutuların içine nasıl soktun arkadaş.
akp medya timinin bu günlerde fazla mesai yaptığını gösteren çarpıtma. evde 4,5 milyon dolar para bulunmuş olması yeterli değil midir ? rüşvet parasını bankada hesap açıp yatıracak hali yoktu ya !
cami'de grup seks mi yapmış?