bugün

HAYAL URUNUDUR. DOGUDA 1 GUN GECIREN KISI ARABALRIN COGUNUN BATI PLAKLI OLDUGUNU BILIR.
SEBEBI YOLLARDA DURDURULUP ARANMAMAK ICINDIR. AMK KACAKCILARI.
arkadaşın milliyetçi duyguları kabarmış. biz, siz diye insanları ötekileştirip herkesi aynı kefeye koymak tamamıyla yanlıştır. kaçakçı deyip kaçak sigara peşinden koşan tiplerin eleştirmesi de ayrıca komik.

eksilere bakılırsa faşist damarlarınız kaynıyor.*
Birazdan hareket edecek olan köy minibüsünün tekerini kovalayacak çomar gibi öfkeli bakar gözleri nemli.
bir gün nöbetci eczane bulmak için ikitellideki mehmet akif mahallesine girmiştim. kürt enikleri arabanın önünü gösterip bomba var, mayın var diye bağırıp bana kaza yaptırmaya çalışıyordu. normalde kürt eniklerini ezer geçerdim ama her taraf onlardan olduğu için bir şey yapmadan devam ettim.
Hayal ürünü değildir.
keşke üstlerine süreydin denir.
sadece doğuda değil batıda bile artık tehdit muhabetleri yapmaya başladılar diye ileri götürülebilecek olaydır.

bende bizzat yaşadığımı anlatıyım 2 ay önce bu sokak olayları sırasında kız arkdaşımla aynı orta ölçekli şahıs şirketinde olan bir tip, bu karışıklık artarsa ilk seni vuracağım gibi bir laf etmiş. erkek hali ile bir kadını tehdit etmiş anlayacağınız. şirkete gittim bu ibneye hiç bir şey söylemeden ve patronlarına can güvenliği sebebiyle arkadaşımın bu şirkette çalışamayacağını ve bu kişi içinde suç duyurusunda bulunacağımı söyledim.

artık tazminatsız mı tazminatlı mı bilmiyorum bir gün sonra şirkete elemanlar geldiğinde kişinin işe gelmediğini görmüşler arkadaşım aradığında da sorgulama sonuçta artık daha güvendesiniz dedim ben de detayları bilmiyorum dedim. detaylarını gerçekten bilmiyorum fakat bir kadını bile tehdit edip artistlik yapacak kadar düşük bir piç hakettiğinden de az bir ceza aldı ondan eminim.