bugün

Sakın şaşırmayın.
Bakın bunlar bunun yolunu yapiyorlar.
Başkanlık sistemi gelir gelmez de hainler yine baş tacı edilecek.
(bkz: tövbe eden fetöcülere bir fırsat verilsin)
Oslo görüşmelerini hatırlayalım;

(bkz: ispatlayamazsanız namussuzsunuz şerefsizsiniz) sonrasında ise,

(bkz: Bizzat ben gönderdim)

Dolayısıyla artık şaşırmıyoruz.
(bkz: 15 temmuz yurtta sulh cihanda sulh köprüsü)
http://www.abcgazetesi.co...i-feto-iddiasi-43067h.htm

öküz ölmüş ortaklık bozulmuştu.

tüm tantana gürültü bundan.

ne istedilerse vermeyenler kendileri dışında herkesi fetöcü ilan ettiler, yaptılar.

iş trump denen manyağın ortaya yeni bir öküz sürmesine bakar.

(bkz: her yere sızıp partilere sızamayan geri zekalılar)
(bkz: fetö nün siyasi ayağının olmaması)
akp lilerin bir omurgası olmadığı için her şey beklenir bunlardan. off kende fetullah gülen hoca efendi değip kafa sikmesinler de. onun adı fetoş çünkü. bunda anlaşalım. muhterem falan da değil, evliya mı lan bu?

çok saçma.
deruhte edilecektir evet.
kanımca akp tayfası bu fetö spor'un referandum performasına bakacak.

eğer beğenirse sıfır bonservis ile gelin lan diyecek sııfr bonservis ile bunları kadroya alacak.

ben o zaman bu yandaş öküzlerin nasıl o götlerini sallaha sallaya nasıl kıvıracaklarını seyredeceğim keyifle.

dün akşam, teve'lerde dolanıyorum.

heryer yandaş kaynıyor. eskiden yetmez ama evetci ahmak solcular liberaller yandaşlık yapardı.

şimdi iki lafı bir araya getiremeyen lise mezunu bile olduklarından şüphelendim yandaşları
doldurmuşlar her tarafa. bunların bazıların çok uzun süslü akemedik ünvanları da var.

bunlara yandaş gaztelerde köşe veriyorlar. bol sıfırlı paralar da dağıtırlar.

dün akşam nagehan adlı kadın, habertürk'de konuşuyor. geçmişimizle hesaplaşalım, hesabını soralım, kemalizm vesayett.....karşısında da çok kibar efendi bir emekli asker ahmet yavuz var. balyoz'dan senelerce içerde tuttular .

utanma duygusu olmayınca insanda böylle arsızca cesaretle konuşabiliyor. bu kadın, 2-3 sene önceye kadar teve'lerde ablası nazlı ile beraber zindanlara atılan yurseverlere her türlü çamuru atıp duruyordu. fetöcü polislerin eline tutuşturduğu metinleri gerçekmiş gibi okur dururdu. nazlı yanlış ata oynayınca içeri aldılar. bu utanma arlanma duygusundan yoksun olarak çevre ve gürültü kirliliğine devam ediyor.

eğer fetöcülerle anlaşırlarsa lsın, nasıl göt göbek gerdan kırılır bu yandaşlarda bu seyretmek çok eğlenceli olacak çok.

aslında bu ülke çok eğlenceli şamaya bir ülke de dışardan öyle. içinde o şamatanın bir parçası olmayaydık, yaşamayaydık iyiydi.
ya ne olacağıdı ?

başkanın emriyle tövbekar oldular

padişahımız efendimiz de affeti.

haydi selametle.
fetöcülerin uydurduğu algı oluşturmalık bi eylem.itibar edilmemelidir.
Barış olursa, barıştan iki ay sonra meydanlarda şu konuşmaya şahit olabiliriz.

Malum zat: - kardeşi kardeşe kırdırtmaya çalıştılar!!

Kalabalık: + yuuuuuhhhh!!

Malum zat: - hocaefendi beni niye oldurtsun ya? Siz buna inanıyor musunuz?

Kalabalık: yuuuuhhhh!! Hayır yuuuhhh!

Malum zat: bitsin artık bu hasret!

Kalabalık: alllaaahhım bittsin şakşakşakşak hasreettt şakşak şak!

Malum zat: yeni güçlü türkiye'yi çekemediler!

Kalabalık: çekmediler! Ühühühü yuuhh!
Bunun olması neticesinde yapılacak açıklama " f. G. Hoca hazretlenin 15 temmuzla alakası olmadığı bu kalkışmanın ordu içerisinde yer alan vesayetçi bir grup subay tarafından tertiplendiği anlaşıldı" dır.
Yok artık anasının amı diyecektim ki, 2011 deki fettoşun beyanını hatırladım. Çekinmeyin siz de okuyun:
görsel
Daha önce tahmin ettiğim bir olaydı pkk ile barış görüşmesi yapanların fetö ile yapmıycağını kimse gsrsnti edemez.
mavi marmara için

bana mı sordunuzda gittingiz hüleynn

deyen

başkanlıktan sonra

ayıp şeyler bunlar ya la

gidin de feto abimin elini öpün de

halallık isteyin duasını alıp

ayıp lan ayıp

demesini bekilyorum şahsen.
birilerinin

-pişman olan tövbe eden fetöcüler affedilsin cümlelerini sarfetmelerinin sebebi bu göstermelik barışa, gizli anlaşmaya delaletmiş demek ki.

anayasa garantilensin, tek adamlık şekilden şekile sokulan milli iradeden geçirilsin, sıradaki ilk olay hocaefendi hazretleriyle özlem gidermek olacak anlaşılan.

olan hayatını kaybeden canlara oldu.

hesabını nasıl verecekler bu katliamın?

vatanımızı- milletimizi, vicdanını aldırmışlardan korusun yüce rab.
Az buçuk şu memlekette neler olup bittiğinden haberdar olan insanları şaşırtmayacak gelişme.

Doğruysa, "kızılca kıyamet" iyice yaklaşmakta demektir; orası ayrı.