bugün

ben en iyisi haritaya bir daha bakayım.
(bkz: kime gore neye gore)
(bkz: kime gore neye gore kime gore neye gore hoppa)
(bkz: anal seks)
meraktandır efendim, meraktan.

edit: yapıyoruz demedik meraktandır dedik.
(bkz: sapıklığın adı merak olmuş)
sonuçta hak yolundan gelen de idrar olduğundan arasında uçurumlar olan bir seçim değildir.
bunu yapan adama laf eden adama; ''ulan hırbo sen götünü yıkamıyomusun?'' derler.

burda yazar açıklama gereği hissetmiş: lan olm sen kendi kıcını yıkamıyo musun? hey yarabbim beni böle sorularla muhattap ettiriyosun. yıkadıgını farzediyorum. ozaman sevdiceğinin kıcından mı iğrenıyosun dürzü?
aslında 'kolay yolu varken zor yolu seçmek' anlamına gelen lakin argoda vajinal ilişki yerine anal ilişkiyi seçmek manasında kullanılan özlü söz. *
yanlış yolu seçmektir.
zevk meselesi olmaksı dışında kanımca bekaretin hak yolundan bozulduğuna inanan kızların bir değişik versiyonu.
hata etmektir.
gençliğinde kendi anüsüne sokmayı deneyenlerin seçeceği bir yoldur
kimine göre saçmadır kimine göre mükafat ve güzel fantaziler yapılabilecek bir seçimdir.
Tarikata yazılmaktır.
hak yolunu ve bok yolunu ayirt etme yetisine ulasabildikten sonra kisinin salaklik denemeleri yapmasidir.
kime göre neye göre? Hakk derken Allah kastediliyorsa, "Allah vajinadan mı yapıyormuş yani, onun yöntemi ne lan?" gibi sorular akla gelmiyor değil.

Ayrıca din saçmalığına inanmıyorsam, bana ne ki lan? daha doğrusu sana ne ki, elalemin yolundan?! Kapa çeneni, otur yerine!
(bkz: altı ok)
(bkz: am varken göt siken ibne erkek)
hak yolunda gidenlerin sayısı yüksek olduğundan,yol genişlemesinden dalgayı boka sokma zorunluluğuna dnir.
*
Bildiğin vajinayı hak yolu diyerek dinselleştirmek gerzekliği...
bağırsağı yiyorsun da neden sikmiyorsun birader?

her şey insan için ya çok takılmayın hodjam böyle şeylere..
vajinadan sikince hakka mı ulaşıyorsun nedir? tanrıların işi gücü yok millet nereden sikişiyor bunun hesabını tutacak.
hiçbir şey olmaz. seks sekstir. eşin senin devlet destekli tarlandır ona istediğin şekilde varabilirsin. tabi evlilik dışı seks olmasın orası ayrı durum ancak evliysen hanımlarınla istediğini yapabilirsin.