bugün

reglizm akım`ını başlatan ve de çikolata ön siparişlerini kabul eden kızlardır.
haftaya regl olacağım diye entri giren kezban
arkadaşlar adınızı yazdırın, biz uludağ sözlük erkekleri olarak size çikolata göndereceğiz.
bitter isteyen nickinin yanına (b) yazsın lütfen!
örnek veriyorum:
regl imi kedi yedi ne yapcaz simdi (b)

ek olarak beyaz çikolata hastaları ise white için (w) yazsınlar.
bitter
normal
sütlü çikolatalarımız mevcuttur.
zaten sütsüz çikolata yok ki! alın yakın şimdi devreleri.
resmen sözlükte parti veriliyor gibi hissettiren durumdur, bir cümleye
ne çok eğlenen genç varmış anasını satayım.
gossip girl senaryosu gibi akın akın gidiyor vallahi entryler.
wuuuu huuu çok eğleniyorum. *
olacak derken olamayanlar için bir uludağ sözlük kürtaj fonu oluşturmayı teklif ettiğim kızlardır.

onların bedeni, onların kararı beyler. pamuk eller cebe.
hepsine birer kavanoz nutella hediye edilmesini düşündüğüm yazarlarımızdır.
regl olmak özgürlükse özgürüz ikimiz de..
biliyorum böyle bir hayaliniz olabilir:
görsel
ama gerçek budur:
görsel
hatta 2.resimde kadın top sakal bırakacak gibi duruyor.
Haftaya kezbanlar partisi.
çikolataya kanacak kız kalmadı be ajan daha orjinal olmak lazım sözlükteki kızları bulmak için nitekim ki başarısızca sonuçlanmış bir eylem olarak kalmış.
Modern oldugunu ve ovunulmesi gereken bir sey oldugunu dusunur bunlar bu ay halinin. Evet doganin bir kanunu bu, amaaaa sen ben kanayacagim diye ortada gezersen modern degil ancak igrenc olursun.
osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur sözünü hatırlatan sözde espriler şakalar yaparak regl üzerinden cinsiyetçi saçmalıklar içeren başlıklara ve entrylere konu olan kızlardır.
çok gergin bir hafta olacağı garantidir.

ama bu gerginliği azaltmanın, daha rahat atlatmanın yolu, bol miktarda sevişmek ve orgazm olmaktan geçiyormuş. bilim adamlarının araştırmaları ve vardıkları sonuç bu yönde.

işin ilginç yanı; bir kadının gergin ve sinirli bir insan evladı olmaması için ille sevişmesi gerekiyorsa, bunun adına ne denir bilemiyorum açıkçası...
görünen o ki; regl dönemine kadar sevişememiş, orgazm olamamış, boşalamamış sözlük kızları, gergin, sinirli tabiri caizse haftaya sözlüğün amına koyacakları yönündedir. sevişemedi diye etrafındakilere ve ya sözlüğe öfke saçan, ortalığın amına koyan, sinir hastası olan erkek göremedik daha. tam tersine azıp bir türlü sevişemeyen, sevişecek birilerini bulamayan genç abazan erkekler kendilerini spora vururlar, el sanatlarına vururlar, resim yaparlar, olabildiğine tatlı gözüküp, bir şekilde mala vurmak için.
zall'ın yeni aplikeyşını ile netleşmiştir.

http://regl.uludagsozluk.com